فضای مجازی و رسانه ملی برای تحقق اهداف رونق تولید ملی، در روزهای آتی با موضوع سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا به بررسی ابعاد مختلف موضوع می‌پردازند.

اخبار فرهنگ و هنر- به نقل از روابط عمومی ستاد رونق تولید ، سه شنبه 21 آبان ماه، در برنامه پایش شبکه 1 سیما و برنامه چالش رادیو اقتصاد، به موضوع سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا و نحوه مبارزه با پولشوئی در پرداخته خواهد شد.

فساد برای همه یا هیچ‌کس

برنامه «پایش» شبکه یک سیما به موضوع شیوه‌های مختلف قاچاق کالا در نبود سامانه‌های نظارتی می‌پردازد. در این برنامه شیوه‌های مختلف و قانونی واردات کالا بدون پرداخت تعرفه بیان خواهد شد که سال‌ها در انتظار اصلاح بین وزارتخانه‌های مختلف و راهروهای مجلس است.

شماره پیامکی برنامه پایش 30000111 است که می‌توانید سوالات و نظرات خود را درمورد موضوع برنامه اعلام کنید. «پایش» به تهیه‌کنندگی الهام پیرهادی کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که با اجرای سعید توکلی، یک شنبه ها و سه شنبه ها، ساعت 19:45 به‌طور زنده پخش خواهد شد.

برنامه چالش رادیو اقتصاد نیز، برنامه ها و اقدامات سازمان امور مالیاتی در جلوگیری از فرار مالیاتی وکلا ، شگردهای فرار مالیاتی، راهکارهای جلوگیری از فرار مالیاتی از طریق توسعه سامانه‌ها و دولت الکترونیک ،موانع ایجاد زیرساخت ها و راه اندازی سامانه‌های مرتبط مورد بررسی قرار می‌گیرد.

شماره پیامکی برنامه رادیو اقتصاد 300003637 است که می‌توانید سوالات و نظرات خود را درمورد موضوع برنامه اعلام کنید. برنامه "چالش" کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه‌کنندگی سید وحید موسوی روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۵:۰۵ به مدت ۷۵ دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.