به گزارش افکارنیوز،

سردار محمد علی جعفری مخاطبین سینما را به تماشای فیلم سینمایی « منطقه پرواز ممنوع » دعوت کرد.

اخبار فرهنگ وهنر - سردار جعفری درباره این فیلم سینمایی گفت: این فیلم واقعاً یکی از افتخارات نیروهای جوان، متعهد و آتش به اختیار کشورمان است و نشان می‌دهد که الحمدالله استعدادهای بسیار خوبی در نیروهای جوان وجود دارد و نوید‌ دهنده پیشرفت همراه با شتاب در عرصه‌های هنری است.

سردار جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیه الله الاعظم (عج) با نمونه خواندن فیلم سینمایی "منطقه پرواز ممنوع" در میان تولیدات سینماگران جوان و متعهد گفت: این فیلم واقعاً یکی از افتخارات نیروهای جوان، متعهد و آتش به اختیار کشورمان است و نشان می‌دهد که الحمدالله استعدادهای بسیار خوبی در نیروهای جوان وجود دارد و بی جهت نیست که رهبری انقلاب به جوانان ما امید بستند. 

سردار جعفری در ادامه افزود: تصویری که به قول رهبری از آینده انقلاب و نظام باید داشته باشیم بدون تردید با این نیروهای جوان و متعهد که وارث تمامی ارزش‌های حماسه‌آفرینان جوانان ما در دهه‌های شصت و هفتاد هستند به نسل جوان و نوجوان ما منتقل خواهد شد و اگر این انتقال به درستی صورت گیرد، در آینده یک نسل تمدن‌ساز در جمهوری اسلامی روی کار می‌آیند و شاهد پیشرفت با شتاب کشورمان به خصوص در عرصه‌های هنری خواهیم بود.

وی با اشاره به پیام‌های این فیلم برای نسل جوان و نوجوان گفت: امیدواری، پشتکار و تلاش همراه با سخت‌کوشی و مجاهدت، ارزش‌ها و پیام‌های برجسته‌ای بود که این فیلم به خوبی و موثر آنها را منتقل کرده است.

فرمانده سابق سپاه پاسداران در پایان خاطرنشان کرد: به همه آن‌هایی که دل در گرو نظام جمهوری اسلامی ایران دارند، توصیه می‌کنم که حتما جوانان و نوجوانان را به دیدن این فیلم به همراه خانواده تشویق کنند.