به گزارش افکارنیوز،

سری نخست از مجموعه پوستر فصل جدید سریال «گمشده در فضا» توسط کمپانی سازنده این اثر تلویزیونی منتشر شد، این سریال یک مجموعه علمی-تخیلی است که بر اساس سریالی در سال ۱۹۶۵ با همین نام ساخته شده‌است.

اخبار فرهنگ و هنر - این مجموعه، ماجرا‌های خانواده‌ای از پیشتازان فضایی در زمینه کلونی سازی را روایت می‌کند که سفینهٔ آن‌ها از مدار خارج می‌شود. این سریال ده قسمتی توسط مت سزاما و بورک شارپ‌لس نوشته شده‌است. فصل اول سریال در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ میلادی از شبکهٔ نت‌فلیکس منتشر شد.

 

سفر خطرناک یک خانواده به سیاره مشتری///////////////////یکشنبه

در خلاصه داستان این سریال آماده است: سقوط جسمی آسمانی منجر به رویدادی انقراضی بر روی زمین می‌شود و حیات انسان را مورد تهدید قرار می‌دهد. در سال ۲۰۴۶ میلادی، گونهٔ بشر تعدادی از فضاپیما‌های تصاحب‌گر با نام مشتری را به همراه خانواده‌هایی منتخب، در جهت کلونی سازی در سایر دنیا‌ها به فضا پرتاب می‌کند.

خانوادهٔ رابینسون به عنوان عضو بیست و چهارم از چنین عملیاتی انتخاب شده‌است، اما پیش از آن که آن‌ها بتوانند طبق برنامه از ایستگاه فضایی مادر پرتاب شوند، رباتی بیگانه بدنهٔ ایستگاه را درهم میشکاند که موجب می‌شود تمامی خانواده‌ها به ناچار با فضاپیما‌های خود، زودتر از موعد ایستگاه را ترک کنند.

سفر خطرناک یک خانواده به سیاره مشتری///////////////////یکشنبه

اما که در میان این آشوب‌ها و هرج و مرجی که به وجود آمده است، سفینهٔ مشتری شمارهٔ دو متعلق به خانوادهٔ رابینسون و یک سفینهٔ دیگر، در مکانی ناشناخته، ولی قابل سکونت فرود می‌آید. رابینسون‌ها و دیگر کلونی‌ها به مبارزه با عجایب محیط جدید و شرارت‌های داخلی خود بر می‌آیند، تا آنجایی که تصمیم به ترک سیارهٔ جدید می‌گیرند.

مولی پارکر در نقش مورین رابینسون، زنی نترس و باهوش و مهندس هوا و فضا است که برای داشتن شانس زندگی‌ای جدید و دنیایی بهتر، خانواده‌اش را با خود به مأموریتی در آلفا قنطورس می‌برد. توبی استیونز در نقش جان رابینسون، همسر مورین و مامور سابق نیروی دریایی است. وی فرماندار سفر فضایی است.

سفر خطرناک یک خانواده به سیاره مشتری///////////////////یکشنبه

تیلور راسل در نقش جودی رابینسون، ۱۸ سال سن دارد و بزرگترین فرزند از سه فرزند رابینسون‌ها است.

ایگناکیو سریکیو در نقش دان وست، گردن کلفت و قاچاقچی کالا‌های لوکس است. مینا ساندوال در نقش پنی رابینسون، دومین فرزند خانوادهٔ رابینسون است. مکسول جنکینز در نقش ویل رابینسون، یازده ساله، کوچکترین فرزند و تک‌پسر خانوادهٔ رابینسون است.