به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «روزی زیبا در محله» با بازی تام هنکس در نخستین هفته از اکران خود در سینماهای هالیوود با فروشی معادل ۳۴ میلیون دلار در رتبه صدم جدول فروش سینمای جهان ایستاده است. 

اخبار چهره ها - تام هنکس بازیگر دارنده اسکار در فیلم «روزی زیبا در محله» در نقش فرد راجرز شخصیت مشهور تلویزیونی دهه ۶۰ تا ۹۰ میلادی آمریکا بازی کرده است. این رکورد شکستی بزرگ در کارنامه هنکس محسوب می شود.

"ماریل هلر" کارگردانی فیلم «روزی زیبا در محله» را بر عهده داشته و "میکا فیتزمن" و "نوا هارپستر" نگارش فیلمنامه اثر را به پایان رسانده اند. 

هلر از سال ۲۰۰۱ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته‌است می‌توان به قدم زدن میان قبرها (۲۰۱۵) به عنوان بازیگر و خاطرات یک دختر نوجوان (۲۰۱۵) و هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟ (۲۰۱۸) به عنوان کارگردان اشاره کرد.

 

«تام هنکس» در نقش مجری مشهور تلوزیونی/«روزی زیبا در محله» در آستانه اکران//////////////چهارشنبه

کریس کوپر، وندی ماکنا، مندی ریس، تامی بلنچارد، کریستیا لاهتی، مدی کورمن، سوزان واتسون، کوین جانسون، کیتی کریستال، کارمن کوژاک و میشل ماسینی از جمله بازیگرانی هستند که علاوه بر تام هنکس در این فیلم به ایفای نقش می پردازند. 

تام هنکس به تازگی اکران موفقیت آمیز انیمیشن داستان اسباب بازی را پشت سر گذاشته که در آن به صداپیشگی مشغول بوده است، وی هم اکنون مشغول بازی در فیلم تمام اخبار جهان است. این فیلم سال آینده میلادی اکران خواهد شد.