به گزارش افکارنیوز،

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پیرامون شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: به واقع از صمیم قلب متاسف شدم و مطمئنم که این غم میان تمام مردم ایران وجود داشته و خواهد داشت، سردار سلیمانی مردی بزرگ و تاریخ ساز است که می‌توان همیشه از وی الگوبرداری کرد. 

اخبار فرهنگ و هنر- وی درباره احتمال ساخت فیلم «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» توسط ابراهیم حاتمی‌کیا افزود: از نظر من بهترین گزینه برای ساخت فیلمی درباره شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی ابراهیم حاتمی‌کیا است، زیرا وی ارادت بسیار زیادی به حاج قاسم داشت و گاها در پشت صحنه فیلم با ما در این باره حرف می‌زد. 

بازیگر فیلم سینمایی «خروج» در همین راستا ادامه داد: حاتمی‌کیا فیلمساز متبحری است، کارش را بلد است و می‌داند چطور باید اثری هنری خلق کرد، اما وی همواره به عقاید خود پایبند است، حرف حق زده و از هیچکس هم برای گفتن حرف حق نمی‌ترسد. 

ابراهیم تقی پور ساخت فیلمی درباره «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» را واجب دانست و اضافه کرد: با توجه به تمام توانایی‌های فنی و اخلاقی حاتمی‌کیا می‌دانم که وی بهترین گزینه است، زیرا بدون اینکه بخواهد شعاری دهد فیلمی حقیقی از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی می‌سازد، فیلمی که بتواند تمام خوبی‌های وی را نشان دهد.