به گزارش افکارنیوز،

ایمان شیعه تهیه کننده « امروز رو زندگی کن » درباره این برنامه که از امشب روی آنتن شبکه دو می رود، گفت: «امروز رو زندگی کن» به دنبال ستاره‌سازی نیست، هدف ما تصویرکردن افرادیست که امروزشان از دیروزشان بهتر است.

اخبار فرهنگ و هنر - وی ادامه داد: ما در این برنامه با مهمانان از شکست‌ها و ناکامی‌های‌شان گفتگو می‌کنیم تا به موفقیت‌های امروزشان می‌رسیم. این برنامه بخش‌های مختلفی دارد؛ در بخش اصلی میزبان افراد شناخته‌شده در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و ... می‌شویم که به موفقیت رسیده‌اند و یا حتی جوان‌ترهایی که در مسیر موفقیت قرار دارند.

شیعه با اشاره به بخش دوم برنامه که «حال خوب» نام دارد؛ بیان کرد: این بخش به نکات انگیزشی و امیدبخش زندگی افراد کمتر شناخته‌شده اختصاص دارد. در این مستندها بخش‌هایی از زندگی افرادی تصویر می‌شود که توانسته‌اند با انجام کارهایی ویژه هم حال خودشان را خوب کنند و هم حال اطرافیان‌شان را و چندان افراد دور از دسترسی نیستند.

این تهیه‌کننده درباره بخش نمایشی طنز این برنامه گفت: بخش نمایشی «امروز رو زندگی کن» موضوعات مختلفی دارد که در این سری با نگاهی طنز به فضای مجازی می‌پردازیم. کارشناسی‌های غیراصولی در این محیط، تلاش برای گرفتن لایک و کامنت و ... به شیوه‌ای طنز در این بخش مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

«امروز رو زندگی کن» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی ایمان شیعه و زهره غلامی و اجرای محمد نیک‌بین که روزهای زوج ساعت ۱۴:۱۵ از شبکه دو روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعت ۲:۳۰ خواهد بود.