به گزارش افکارنیوز،

با اعلام نهایی نتایج آثار سینمایی حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «خوب بد جلف:ارتش سری» دومین تجربه کارگردانی « پیمان قاسم‌خانی » خود در سینما و جشنواره فجر را پشت سر خواهد گذاشت. 

اخبار چهره ها - قاسم‌خانی بار دیگر برای این فیلم سینمایی به سراغ زوج سینمایی «پژمان جمشیدی» و «سام درخشانی» رفته است، زوجی که از سریال «پژمان» با یکدیگر همراه شدند و این همراهی موفقیت آمیز را در فیلم‌هایی همچون «خوب بد جلف» و «تگزاس» و «لونه زنبور» تکرار کردند.

از مهمترین اتفاقات نسخه دوم فیلم سینمایی « خوب بد جلف » می‌توان به نقش آفرینی «حامد کمیلی» به عنوان یکی از نقش‌های اصلی اثر اشاره کرد، حضور حامد کمیلی در این فیلم در حالی رقم می‌خورد که «حمید فرخ‌نژاد» بازیگر نسخه اول فیلم در پروژه حضور ندارد، کمیلی پیش از این نیز تجربیات موفقی در عرصه سینمای کمدی را از خود به ثبت رسانده است. 

نگارش فیلمنامه خوب بد جلف ۲ را نیز بار دیگر خود پیمان قاسمخانی بر عهده دارد، این فیلم با نام اصلی « ارتش سری » هم اکنون فیلمبرداری خود را آغاز کرده و بدون شک خود را برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌کند.

فرهاد آئیش، گوهرخیراندیش و مارال فرجاد دیگر بازیگرانی هستند که در نسخه دوم خوب بد جلف به ایفای نقش می‌پردازند، در این میان «امیرمهدی ژوله» نیز بازی در نسخه دوم را همچون نسخه اول تکرار کرده و جزو سه بازیگر باقی مانده از خوب بد جلف ۱ است.

نسخه اول خوب بد جلف در زمان اکران به عنوان دومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران شناخته شد، این فیلم پس از پایان زمان اکران خود به رقمی نزدیک به هفده میلیارد تومان دست یافت تا به عنوان نخستین تجربه کارگردانی برای پیمان قاسمخانی اتفاقی مثبت در گیشه را نیز برای وی رقم زند.

پیمان قاسم‌خانی پیش از این توانایی خود در نوشتن آثار طنز را ثابت کرده و داشتن آثاری همچون طبقه حساس٬ مارمولک و سن پطرزبورگ در کارنامه سینمایی اش گواهی واضح بر این صحبت است. اما اینبار او با چالش ساختن نسخه دوم یک اثر موفق مواجه شده و این اتفاق کمی به عنوان نویسنده برای قاسمخانی دغدغه برانگیز بوده است.

سایر عوامل فیلم سینمایی ارتش سری به شرح زیر است: دستیارکارگردان و مدیر برنامه ریزى: پوپک مظفرى، جانشین تولید: محمد جمشیدى، مدیر فیلمبردارى: حسین جلیلى، طراح صحنه: آیدین ظریف، طراح گریم: عباس عباسى، طراح لباس: رعنا امینى، صدابردار: داریوش صادق‌پور، تدوین: میثم مولایى، موسیقى: امیر توسلى، منشى صحنه: بهناز تاجیک، جلوه‌هاى ویژه میدانى: ایمان کرمیان، مدیر تدارکات: نیما فکورى، عکاس: کورش جوان، روابط عمومى و تبلیغات: امیر کرابى