به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «بامبشل» یک فیلم آمریکایی در ژانر درام به کارگردانی «جی روچ» است که از ماه گذشته اکران خود در سینماهای جهان را آغاز کرده و هم اکنون با با فروشی معادل بیست و پنج میلیون دلار دهمین فیلم پرفروش جدول فروش هالیوود است. 

اخبار فرهنگ و هنر - فیلم‌نامه این فیلم توسط چارلز راندولف بر اساس رویداد حقیقی آزار جنسی کارکنان زن فاکس نیوز توسط مدیر ارشد آن، راجر ایلز به نگارش درآمده است. این فیلم داستان زنانی را روایت می کند که سبب افشای رسوایی های راجر ایلز، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ارشد اجرایی فاکس نیوز شدند.

شارلیز ترون در نقش میگن کلی، نیکول کیدمن در نقش گرچن کارلسون و مارگو رابی در نقش کایلا پوپیسیل سه بازیگر اصلی فیلم هستند.

از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به کیت مک‌کینون در نقش جس کر، الیسون جنی در نقش سوزان استریچ، آلیس ایو در نقش انسلی ایرهارت، مالکوم مک‌داول در نقش روپرت مرداک، جان لیسگو در نقش راجر ایلز، مارک اون جکسون در نقش کریس والاس، ریچارد کیند در نقش رودی جولیانی، جنیفر موریسون در نقش ژولیت هودی، اشلی گرین در نقش ابی هانتسمن و آلانا اوباک در نقش جنین پیرو اشاره کرد.

 

روایتی دردناک از آزار جنسی کارکنان زن فاکس نیوز///////////////////////سه شنبه

بامبشل در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ توسط لاینزگیت اکران شد. فیلم با واکنش خوبی از سوی منتقدان همراه بود و به خصوص از نظر اجرای تیم بازیگری تحسین شد. ترون و رابی برای عملکرد خود در هفتاد و هفتمین مراسم گلدن گلوب به ترتیب نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن فیلم درام و بهترین بازیگر نقش مکمل زن شدند.