به گزارش افکارنیوز،

شش سالن در شهر تهران میزبان اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر است.

اخبار فرهنگ و هنر- سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در تالارهای «وحدت»، «رودکی»، «میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران»، «فرهنگسرای نیاوران»، «برج آزادی» و «تالار سوره» برگزار می‌شود.

گروه‌های موسیقی کلاسیک ، بین‌الملل، نواحی، دستگاهی، تلفیقی، بانوان، کودک و نوجوان و پاپ در جشنواره حضور دارند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

اجراهای بخش پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر اعلام شد

فروش بلیت گروههای پاپ از امروز

گروههای بخش پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر معرفی شدند.

در بخش پاپ این دوره جشنواره  ۹ گروه با ۱۶ اجرا حضور دارند. «برادران» (آرش و مسیح عدل پرور)، «امید حاجیلی»، «علی یاسینی»، «رضا بهرام»، «محسن ابراهیم‌زاده»، «امیرعباس گلاب»، «ماکان» (رهام هادیان و امیر مقاره)، «آرون افشار»، «سیروان خسروی» و «بهنام بانی» در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا می‌کنند.

اجراهای بخش پاپ سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در دو سانس ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰در هر روز برگزار می شود که گروه برادران(آرش و مسیح عدل پرور) روز چهارشنبه ۲۳ بهمن دو اجرا، امید حاجیلی و علی یاسینی در ۲۴ بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، رضا بهرام ۲۵ بهمن دو اجرا، محسن ابراهیم‌زاده ۲۶ بهمن دو اجرا، امیرعباس گلاب و گروه ماکان(رهام هادیان و امیر مقاره) در ۲۷ بهمن به ترتیب در سانس نخست و دوم، آرون افشار ۲۸ بهمن دو اجرا، سیروان خسروی ۲۹ بهمن ۲ اجرا و بهنام بانی اول اسفند ماه دو اجرا روی صحنه می‌روند.

بلیت فروشی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سایت‌های تیوال و پارس بلیط انجام می‌شود که بلیت اجراهای پاپ فقط در سایت پارس بلیت فروخته می‌شود.

علاقه‌مندان از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه دوم بهمن‌ماه می‌توانند بلیت‌های اجراهای بخش پاپ جشنواره را خریداری کنند.

دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر آبان‌ماه در نامه‌ای به سایت‌های بلیت فروشی اجراهای موسیقی، طرح‌های پیشنهادی و شرایط  آن‌ها را برای فروش بلیت خواستار شد که بعد از بررسی شرایط از نظر خدمات و پشتیبانی فنی و قیمت های پیشنهادی، دو سایت تیوال و پارس بلیت برای فروش بلیت های جشنواره انتخاب شد.

همچنین جدول سایر اجراهای سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر ابتدای هفته آینده منتشر می‌شود و بلیت فروشی آن‌ها انجام می‌شود.