به گزارش افکارنیوز،

سعید سعدی تهیه کننده سریال «پس از آزادی» که برای پخش از شبکه یک سیما در حال تولید است، درباره مراحل آماده سازی این پروژه، گفت: تقریباً ۹۵ درصد کار تصویربرداری پیش رفته و ۵ درصد باقی مانده که تا پایان ماه جاری تمام می‌شود و وارد مراحل مونتاژ، صداگذاری و ... می‌شویم.

اخبار فرهنگ و هنر - وی افزود: در حال حاضر در منزل فروغ هستیم؛ ۳ لوکیشن دیگر هم برای کار تعبیه شده که همه در تهران هستند و در نهایت یک سفر به مشهد خواهیم داشت.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون درخصوص پیش بینی خود از زمان پخش این سریال اعلام کرد: به احتمال زیاد سریال «پس از آزادی» بعد از ماه مبارک رمضان طبق تصمیم شبکه پخش خواهد شد.

سعدی یادآور شد: با توجه به همکاری و همدلی که کل بچه‌ها با پروژه داشتند، هیچ گونه توقفی در کار پیش نیامد و عوامل، با کمبود‌ها و کاستی‌ها ساختند تا کار طبق زمان بندی تمام شود و به نظرم اثر ماندگاری خواهد بود.

گفتنی است سریال « پس از آزادی » به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر برای پخش از شبکه یک سیما آماده می‌شود.

خسرو شهراز، رضا داوودنژاد، اندیشه فولادوند ، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، رویا جاویدنیا، رامین سیار دشتی از بازیگران اصلی آن هستند.