به گزارش افکارنیوز،

کتاب «دختری که رهایش نکردی» خاطرات طنز لیلا عباسعلی‌زاده از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شده است.

اخبار فرهنگ و هنر - خاطره‌نویسی با آن‌که در ایران قدمت طولانی ندارد اما ویژگی‌های خوبش باعث شده است طی این سال‌ها مورد اقبال نویسندگان بگیرد. بهترین لحظه‌های زندگی را می‌توان از طریق خاطره نویسی ثبت کرد. علاوه بر آن، بسیاری از مسائل مهم اجتماعی هم ضبط می‌شود و و برای آیندگان نیز برجای می‌ماند. با اینکار فرصتی برای خودمان و دیگران فراهم می‌کنیم تا از تجربه‌های گذشته‌مان به شکل بهتری استفاده کنیم. در کنار این موارد، خاطره‌نویسی حواسمان را قوی‌تر و ذهن‌ و زبانمان را ورزیده‌تر می‌کند.

«دختری که رهایش نکردی» خاطرات طنز لیلا عباسعلی‌زاده است. خاطراتی از دهه شصت شمسی از زبان دختری بازیگوش و حساس که هر جا پا می‌گذاشت دردسر قبل از او پیدا می‌شد!

خاطرات دهه شصتی‌ها همیشه برای ما جذاب بوده است. مخصوصاً اگر زبان خودشان برایمان تعریف شود. زبان صمیمی، لحن شیرین و طنز کتاب در کنار صداقت نویسنده، فضایی شاد و جذاب خلق کرده است. فضایی که قرار نیست تنها آدم را به خنده بیندازد بلکه ممکن است حتی اشک آدم را هم دربیاورد!

« دختری که رهایش نکردی » به تازگی توسط انتشارات کتابستان معرفت در ۹۲ صفحه، در قطع رقعی و با قیمت ۱۵ هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.