به گزارش افکارنیوز،

میثم کطائیان که به عنوان سرپرست پخش و نظارت شبکه رادیویی فرهنگ منصوب شده است از ویژه برنامه های این شبکه در آستانه سال نو خبر داد گفت: برنامه «چرخ گردون» یکی از برنامه هایی است که با حال و هوای نوروزی به تهیه کنندگی الهام حاجی نژاد از روز گذشته ۲۵ اسفند روی آنتن این شبکه رفته است. همچنین ویژه برنامه «ساز نوروز» به تهیه کنندگی امیررضا راد و با اجرای فاطمه حقیقت ناصری و علیرضا تابان به عنوان ویژه برنامه تحویل سال روی آنتن می رود.

اخبار فرهنگ و هنر - وی ادامه داد: این برنامه که با موسیقی هایی شاد و متنوع، از پخش رادیو فرهنگ روی آنتن می رود به سنت ها و باورها و آداب و رسوم نوروزی مردم در آستانه بهار می پردازد تا همراه با آوای سال نو، مهمان خانه های مخاطبان خود باشد.

کطائیان با بیان معرفی برنامه دیگری به نام «ایران، جغرافیای مهربانی» توضیح داد: این برنامه با محتوای فرهنگی- اجتماعی، از مسؤلیت های فردی و اجتماعی در رفع موانع و مشکلات شهروندی می گوید و با ارائه راهکارهایی مناسب از سوی کارشناسان و جامعه شناسانِ متعهد و دلسوز، به فرهنگ سازیِ جامعه درراستای بهبود کیفیت زندگی می پردازد.

سرپرست پخش و نظارت شبکه رادیویی فرهنگ در پایان خبر داد: برنامه «چهارباغ» که هر شب به مدت ۹۰ دقیقه ساعت ۱۲ به صورت زنده از شبکه فرهنگ تقدیم مخاطبان می شود، در ایام نوروز نیز با حال و هوایی نوروزی، همچنان گشت و گذاری در گلستان شعر و ادب و موسیقی خواهد داشت تا با نغمه هایی روح نواز، شادی بخش محفل مخاطبان خود باشد.