به گزارش افکارنیوز،

عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی رادیو نوروز با تشریح برنامه های این شبکه رادیویی با هدف اطلاع رسانی، آموزشی، اوقات فراغت و سرگرمی گفت: رادیو نوروز برای نشاط اجتماعی و شادابی جامعه، با برنامه های متنوعی همچون «صبح است و بهاران»، «نوروز در خانه»، «با بهار دلنشین»، «نونوار»، «شب و ستاره» ... در قالب برنامه های مجله ای، سعی دارد ضمن امید آفرینی و تعامل با مخاطبان، مشاوره های تحصیلی را ارائه دهد.

اخبار فرهنگ و هنر - وی ادامه داد: در بخشی از برنامه های رادیو نوروز با اجرای یکی از چهره های فرهنگی، هنری و ورزشی در کنار گفتگوی صمیمانه، خاطرات به یادماندنی بیان می شود.

جوادی تصریح کرد: بیان رویدادها و اطلاع رسانی از اخبار دستگاههای خدماتی و امدادی بالاخص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است. همچنین در بخش های برنامه های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استانها بیان می شود.

وی ادامه داد: ارتباط با خانواده ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان را باید از مهمترین برنامه های این رادیو دانست. برای تهیه و تولید برنامه های رادیو نوروز از تهیه کنندگان با تجربه و کارآمد حوزه صدا همچون حسین معصومی، مهدی ساعی، محمد اسماعیل پور، مهدی مجنونی و دیگر برنامه سازان مجرب رادیو در تولید و پخش برنامه ها بهره گیری شده است.

این رادیو با حضور حمید شاه آبادی معاون صدا، از ۲۸ اسفند روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز راه اندازی خواهد شد.