به گزارش افکارنیوز،

کمپانی دیزنی اکران فیلم «بیوه سیاه» از کمپانی مارول را که داستان آن به طور کامل به این شخصیت اختصاص دارد، به دلیل افزایش نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا عقب اندخت.

اخبار فرهنگ و هنر - فیلم سینمایی قرار بود در تاریخ یکم ماه می‌ در آمریکای شمالی اکران شود. « بیوه سیاه » از پروژه‌های مورد انتظار امسال بود که روی شخصیت اصلی آن با بازی اسکارلت جوهانسون تمرکز کرده است. فلورنس پیو و ریچل وایس بازیگران دیگر این فیلم سینمایی هستند.

کمپانی دیزنی همچنین اکران فیلم سینمایی کمپانی سرچلایت به نام «تاریخچه شخصی دیوید کاپرفیلد» (که قرار بود هشتم می‌ اکران شود) و همچنین فیلم «زنی پشت پنجره» با بازی ایمی آدامز (که برای اکران در ۱۵ می‌ تنظیم شده بود) را عقب انداخت.

سینما‌ها در ایالات متحده به سرعت در حال بسته شدن هستند؛ مخصوصاً در مناطقی که ویروس کرونا در حال گسترش است. رگال و AMC دو مورد از بزرگترین سینما‌های زنجیر‌ه ای این کشور اعلام کردند که تمامی سالن هایشان در سراسر کشور بسته خواهد شد. سینمای AMC می‌گوید این تعطیلی سینما‌ها می‌تواند از ۶ تا دوازده هفته طول بکشد و به شدت روی تجارت فیلم و گیشه تاثیر می‌گذارد.

فیلم سینمایی «بیوه سیاه» جدیدترین فیلم سینمایی است که اکران آن به دلیل کرونا عقب افتاد. یونیورسال هم تاریخ اکران فیلم سینمایی « سریع و خشن » را از ماه می‌ امسال به ۲۱ آوریل سال آینده تغییر داد.

کمپانی پارامونت هم اکران فیلم «یک مکان ساکت: بخش دوم» را هشت روز پیش از آنکه به سینما‌ها برسد، عقب انداخت. «زمانی برای مردن نیست» از مجموعه سینمایی جیمز باند هم یکی دیگر از آثاری است که اکران آن تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفت.

اما، فیلم سینمایی «آرتمیس فاول» محصول دیگر دیزنی و انیمیشن پیکسار به نام «روح» در همان تاریخ‌های قبلی (به ترتیب ۲۹ می‌و ۱۹ ژوئن) اکران خواهند شد.