ویژه برنامه دورهمی هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی است، شب گذشته مهران مدیری با یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو داشت.

اخبار فرهنگ و هنر- در بخشی از گفتگو مدیری از یکتا ناصر سوال کرد که برای کلاس‌های بازیگری همسرش همکاری می‌کند، او پاسخ داد:همکاری با همسرم ندارم، به عنوان مهمان چندباری به کلاس‌ها رفتم، بیشتر شنونده بودم وکاری انجام ندادم چراکه اعتماد به نفس ندارم که در جمع صحبت کنم.

مدیری گفت:چه عجیب بازیگری و خجالتی بودن با هم منافات دارد!

ناصر توضیح داد: تصور عمومی در جامعه به این صورت است که بازیگر‌ها فرای آدم‌های دیگر به قول معروف رو داشته باشند، اما اینگونه نیست و بین همکاران هم، چنین افرادی وجود دارد.

بازیگر «رحمان ۱۴۰۰ »درباره دریافت سیمرغ در جشنواره فیلم فجر گفت: سال ۹۰ سیمرغ مکمل زن را برای فیلم «یکی می‌خواهد باهات حرف بزند» دریافت کردم. من در این فیلم نقشی را بازی کردم که با سبک و سیاق کار‌های قبلی ام متفاوت بود.

در ادامه گفتگو مدیری سراغ رژیم همیشگی این بازیگر رفت و ناصر دلیل جالبی برای این کار عنوان کرد: بله درسته، اما در دوران بارداری ام واقعا از لذت خوردن بهره‌مند شدم، بعد دوباره رژیم را ادامه دادم. شاید خیلی خوب نباشد، این حرف را بزنم، اما من لباس هایم را دوست دارم ومیخواهم اندازه ام باشند!

مدیری گفت: عجیب‌ترین دلیل برای رژیم تا حالا شنیدم این بود که به خاطر اینکه لباس هایم را دوست دارم رژیم می‌گیرم.

 

بازیگر سریال دل درباره ازدواجش با منوچهر هادی توضیح داد: فرآیند پیچیده‌ای داشت، آشنایی ما با دعوا آغاز شد. قرار بود برای کاری همکاری داشته باشیم، اما به خاطر بدقولی که چند نفر دیر به جلسه آمدند من از آن دفتر قهر کردم، حتی بعد‌ها شنیدم که به تهیه کننده گفته بودکه اگر این خانم باشد من کار نمی‌کنم و من هم این را گفته بودم. به هر حال این فیلم انجام شد و همکاری ادامه داشت.

وی ادامه داد: منوچهر خیلی با صداقت موضوع ازدواج را مطرح کرد، برای من عجیب وغریب بود که آدم‌هایی در دنیا باشند که اینقدر با صداقت صحبت کنند.

سوال بعدی مدیری این بود که مادر بودن سخت‌تر است یا بازیگری، ناصر پاسخ داد: مادر بودن سخت‌تر است، من فکر نمی‌کردم بتوانم چنین حسی راتجربه کنم. بازیگر پرکاری نبودم، اما بعد از به دنیا آمدن دخترم کار‌هایی که دوست داشتم را قبول نکردم، خوشحال هستم که بزرگ شدن بچه ام را دیدم.

دربخشی از گفتگو مدیری سوال‌های چالشی از یکتا ناصر پرسید.

 

درباره وضعیت فعلی سینما گفت: توقعی ندارم یک زمانی خیلی شاکی بودم، الان اینگونه نیستم به نظر مهمترین چیز در هر فضایی آدم حال خودش را خوب نگه دارد، بعضی اوقات فکر می‌کنم بعضی رفتار‌های غیر حرفه‌ای اگر انجام می‌دادم شاید به نتیجه مطلوبی می‌رسیدم، اما خوشحال هستم طوری زندگی کردم که خودم خودم را دوست داشته باشم.