به گزارش افکارنیوز،

سعید نمکی وزیر بهداشت در پیامی تصویری از رسانه ملی در برگزاری سوگواری تلویزیونی درگذشتگان بیماری کروناکه با هدف تسلی خاطر بازماندگان و همدردی با آنها همزمان با شب وفات حضرت خدیجه (س) به‎صورت همزمان از شبکه‌های استانی صداوسیما پخش شد،قدردانی کرد.

اخبار فرهنگ و هنر - نمکی در این پیام تلویزیونی با اشاره به فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‎روزی سازمان صداوسیما در مقابله با شیوع ویروس کرونا و نقش این سازمان در بخش‎های اطلاع‎رسانی و ارتقاء آگاهی مردم و جلب مشارکت و همیاری ملت شریف ایران و بسیج عمومی در مبارزه با این بیماری، از ابتکارمعاونت اموراستان‎های صداوسیما در برگزاری سوگواری تلویزیونی در شبکه‌های استانی به شکل همزمان تشکر کرد.

وزیر بهداشت این برنامه را تمهیدی مسئولانه و همدلانه در تسکین و کاهش رنج هموطنانی دانست که عزیزانشان را برای ابتلاء به ویروس کرونا از دست دادند و از فرصت سوگواری محروم بودند.

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به ایثار و جانفشانی‌های کادر درمانی در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: من از عزیزانم در سازمان صداوسیما که یاد جاودانه شهدای مدافع سلامت را گرامی داشتند، تشکر ویژه می‌کنم.

نمکی در پایان اظهار امیدواری کرد که با تمهیدات همدلانه‌ای از این دست و با همسویی و وفاق ملی، دستاورد‌های مطلوب‎تری را در مدیریت بیماری و مبارزه با ویروس خطرناک کرونا داشته باشیم.