به گزارش افکارنیوز،

راسل کرو بازیگر مطرح سینمای هالیوود در بازسازی فیلم محبوب و فرانسوی ژاک اودیار «یک پیامبر» نقش آفرینی خواهد کرد.

اخبار چهره ها - ژاک اودیار کارگردان فرانسوی و فرزند میشل اودیار، فیلم‌نامه‌نویس و کاگردان برجسته است. او که به عنوان برترین کارگردان مؤلف در بین سینماگران فعلی سینمای فرانسه شناخته می‌شود، با فیلم یک پیامبر به اوج شهرت رسید.

وی تاکنون دو بار برنده جایزه‌های سزار بهترین کارگردان و بفتای بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان برای فیلم‌های ضربان قلب من متوقف شده است (۲۰۰۵) و یک پیامبر (۲۰۰۹) شده‌است. او همچنین موفق شد در سال ۲۰۰۹ جایزه بزرگ (گرندپریکس) جشنواره فیلم کن را به‌دست‌آورد.

نام این پروژه «پسر آمریکایی» است کرو نقش یک گانگستر ستمگر را ایفا می‌کند.کارگردان اندرو رپمن اونوبلو خواهد بود. فیلمنامه را دنیس لهان نوشته است.

راسل کرو

«پسر آمریکایی» داستان مردی را بازگو می‌کند که پس از اینکه به دام یک گنگستر ظالم (با بازی راسل کرو ) می‌افتد در حالی که در زندان است یک اتحادیه از جرم و جنایت می‌سازد، راسل کرو را به زمین می‌زند و با مافیای ایتالیایی و روسی کنار می‌آید.

کمپانی پارامونت هنوز بازیگر نقش اصلی فیلم را پیدا نکرده است. «یک پیامبر» ساخته ژاک اودیار درباره مردی عرب با بازی طاهر رحیم بود که در زندان به سردسته مافیا تبدیل می‌شود.