به گزارش افکارنیوز،

فیلمبرداری فیلم سینمایی «مورتال کامبت» یکی از هیجانی‌ترین فیلم‌های سینمای هالیوود که در سال آینده میلادی اکران خود را آغاز می‌کند، به پایان رسید. شاید یکی از مورد انتظارترین آثار سینمای هالیوود طی سال‌های گذشته باشد، اثری که برای بسیاری از علاقمندان به بازی‌های کامپیوتری الهام بخش است.

اخبار فرهنگ و هنر - «مورتال کامبت» فیلمی رو به اکران در ژانر هنر‌های رزمی فانتزی به کارگردانی سایمون مک‌کوید و محصول سال ۲۰۲۱ است. فیلم‌نامه این فیلم توسط گِرگ روسو بر اساس مجموعه بازی ویدئویی به همین نام اثر اد بون و جان توبایاس به رشته تحریر درآمده است.

 

این فیلم به عنوان نسخه‌ای باز راه‌اندازی شده در این مجموعه محسوب می‌شود و دنبالهٔ مورتال کامبت : نابودی (۱۹۹۷) است. مورتال کامبت قرار است توسط برادران وارنر در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ به نمایش درآید. مورتال کامبت براساس یکی از اولین بازی‌های ویدئویی در سبک مبارزه‌ای به همین نام ساخته شده است.

جو تسلیم در نقش بی هان/ساب-زیرو، تادانابو آسانو در نقش ریدن، مکاد بروکس در نقش جکسون «جَکس» بریگس، سیسی استرینگر در نقش میلینا، لودی لین در نقش لیو کانگ، جسیکا مک‌نامی در نقش سونیا بلید، جاش لاوسون در نقش کینو، چین هان در نقش شنگ سونگ، هیرویوکی سانادا در نقش هانزو هاساشی/اسکورپیون و مکس هوانگ در نقش کونگ لائو از جمله بازیگران اصلی فیلم سینمایی «مورتال کامبت» هستند.

«مورتال کامبت» بهار ۲۰۲۱ اکران می‌شود/جذابیت‌ترین بازی رزمی جهان در هالیوود////////////////////یکشنبه

به احتمال فراوان این فیلم سینمایی یکی از آثار پرخرج سینمای سال باشد، حال باید دید آیا این فیلم می‌تواند هزینه‌های خود را جبران کند و مهمتر از آن پیش بینی‌ها برای موفقیت این اثر تا چه حد به واقعیت می‌پیوندد. بازیگران مختلفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند اما اکثریت آنها از کشورهای مختلف و کمتر از بازیگران شناخته شده هالیوودی هستند. 

در ابتدا قرار بود تا فیلم سینمایی مورتال کامبت اکران خود را از پاییز سال جاری میلادی آغاز کند اما بعد از شیوع کرونا بخشی از فیلمبرداری اثر با توجه به ایجاد شرایط قرنطینه تعطیل شد، حال بعد از اتمام مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم برای اکران در سال آینده آماده می شود، هم اکنون مراحل پس از تولید فیلم سینمایی «مورتال کامبت» آغاز شده است، این فیلم از جلوه های ویژه فراوانی بهره می برد و به همین دلیل مراحل پس از تولید زمان بری را پیش رو خواهد داشت.