به گزارش افکارنیوز،

شیوا خسرو مهر پیرامون بازی در نقش زهرا در «سریال بچه مهندس ۳» گفت: بازی در نقش زهرا توفیق مقدم را دوست داشتم این نقش از نگاه من جالب و جذاب بود و به راحتی با آن ارتباط برقرار کردم.

اخبار چهره ها - وی در مورد کار با علی غفاری کارگردان سریال « بچه مهندس 3 » ابراز کرد: اولین باری بود که با علی غفاری همکاری می‌کردم و این تجربه‌ همکاری بسیار برایم ارزشمند و خوب بود، من در طی ۲۱ سال فعالیتم در حرفه‌ای بازیگری توانستم با کارگردانان بسیاری کار کنم و در این میان علی غفاری یکی از بهترین‌ها بود.

این بازیگر سینما و تلویزیون کار با علی غفاری را ارزشمند دانست و اظهار کرد: آرامشی که علی غفاری به عنوان کارگردان در طول کار ایجاد می‌کند بسیار ارزشمند است من این اتفاق را در سریال «بچه مهندس ۳» و در کار با او متوجه شدم، کار کردن با چنین کارگردان‌هایی بسیار خوب و ارزشمند است.

خسرومهر در مورد سریال «بچه مهندس ۳» اظهار کرد: سریال بچه مهندس ۳ با اقبال عمومی روبرو شد و تعداد زیادی از مردم این سریال را دوست داشتند، این مهم را در سوال‌هایی که از من پیرامون سرانجام سریال و یا در مورد قسمت آخر و یا سکانس‌های آخر در کوچه و خیابان می‌شد متوجه شدم.

وی پیرامون فعالیت‌های اخیر خود در عرصه بازیگری ابراز کرد: من خود را بازیگری خوش شانس می‌دانم، زیرا توانستم در طول یک سال ۲ بار در طلایی‌ترین زمان‌ها سریال روی آنتن داشته باشم، اولین کارم در عید نوروز با سریال «کامیون» شروع شد و بار دوم در ماه مبارک رمضان با سریال «بچه مهندس ۳» این شانس را تجربه کردم، برای هر بازیگر که بتواند در یک سال کنداکتوری چنین پربار داشته باشد ارزشمند است.

این بازیگر سینما و تلویزیون بار دیگر به موفقیت سریال «بچه مهندس ۳» اشاره و ابراز کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که سریال «بچه مهندس ۳» توانسته موفق عمل کند و در بین مردم جایگاه خاصی را ایجاد کند این درحالی بود که ما همچنان در روز‌های کرونایی قرار داشتیم و داریم.

خسرومهر پیرامون سختی کار در سریال «بچه مهندس ۳» خاطرنشان کرد: بازی در سریال «بچه مهندس ۳» بسیار فشرده بود و سختی‌های خود را داشت، در برخی موارد سکانس‌های بازنویسی شده و یا سکانس‌ها همزمان نوشته می‌شد یعنی به ناگهان تغییرات در نقش‌‎ها ایجاد می‌شد البته همه این‌ها نشان از دقت و توجه برای ساخت سریال داشت، عوامل سختی و مشکلات را به جان خریدند تا بتوانند کاری ارزشمند و ارزنده به مخاطبان ارائه کنند، زیرا برای مخاطب ارزش خاصی قائل هستند و نتیجه تلاش‌های آن‌ها رضایت مردم شد.