غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ که به‌تازگی برای خواندن دو قطعه "قاسم هنوز زنده است" و "آهای ایران" به‌عنوان یکی از پنج نامزد نهایی چهره هنر انقلاب در سال ۹۸ انتخاب شده است، درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: قطعه "قاسم هنوز زنده است" درواقع ادای دین من به شهید سلیمانی بود که خوشبختانه نیز مورد استقبال قرار گرفت.

اخبار فرهنگ و هنر- او ادامه داد: یک قطعه دیگر هم به نام "آهای ایران" خواندم که محوریت آن وطن‌پرستی است. این قطعه در فرودگاه امام خمینی (ره) و توسط مردم خوانده شد و در فضای مجازی هم مورد استقبال خوبی قرار گرفت.

این خواننده با اشاره به این که استقبال از یک اثر نشان می‌دهد آن اتفاق، قطعاً نیاز مردم بوده است، عنوان کرد: هر چیزی زمانی مورد اقبال فراوان قرار می‌گیرد که خواهان داشته باشد. اگر مردم اثری را می‌پسندند و مورد توجهشان قرار می‌گیرد یعنی با روح و روانشان آمیخته شده و در مورد موسیقی چه‌بسا هم‌جهت با فطرت و ذاتشان باشد.

صنعتگر در پایان گفت: متأسفانه برای حمایت از هنرمندان انقلابی هزینه چندانی نمی‌شود. خود هنرمند مگر چقدر توان مالی دارد که به این امر اقدام کند؟ تاکنون هیچ‌کس از کنسرت‌هایی که من برگزار می‌کنم حمایت نکرده است. من اغلب کارهایم را با هزینه شخصی می‌سازم. اگر واقعاً قرار است به هنر انقلابی بپردازیم باید برای هنرمند ارزش قائل شویم و او را حمایت کنیم تا او با روحیه مضاعف مشغول به کار حرفه‌ای خود باشد.