به گزارش افکارنیوز،

جودی کرایمر تهیه کننده «ماما میا» که هم تهیه کننده نمایش صحنه‌ای آن بود و هم ساخت فیلم‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ را برعهده داشت، در مصاحبه‌ای با دیلی میل تاکید کرده است که قسمت سوم فیلم ساخته می‌شود.

اخبار فرهنگ و هنر - کرایمر پیش از شیوع کرونا نیز گفته بود قصد دارد قسمت سوم را بسازد. فیلم «ماما میا» و ادامه آن با عنوان «ماما میا! دوباره شروع کنیم» در باکس آفیس فرش خوبی کرد و بیش از ۴۰۰ میلیون دلار کسب کرد.

وی گفت در این ماه‌های اخیر هم فکر آن را لحظه‌ای از سرش بیرون نکرده اما ساخت فیلم وقتی کلید می‌خورد که کووید ۱۹ از بین رفته باشد.

وی گفت: فکر می‌کنم یک روزی فیلم دیگری می‌سازیم، چون این مجموع باید یک سه‌گانه باشد. می‌دانم یونیورسال هم می‌خواهد من این کار را بکنم.

«ماما میا» که فیلمی موزیکال است با تمرکز بر ترانه‌های گروه مشهور «آبا» ساخته می‌شود و شخصیت‌های اصلی آن سوفی با بازی آماندا سایفرد و مادرش دونا با بازی مریل استریپ هستند.

در حالی که سوفی برای روز عروسی‌اش آماده می شود، تصمیم می‌گیرد سه تن از دوستان قدیمی مادرش را دعوت کند و از آنجا ماجراهای جدید شکل می‌گیرد که او هیچگاه از آنها خبر نداشت. در فیلم دوم که سال ۲۰۱۸ ساخته شد لی‌لی جیمز در نقش جوانی دونا بازی کرد.

ساخت قسمت سوم «ماما میا» هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما کرایمر گفته است این فیلم می‌تواند دربرگیرنده موسیقی ‌های جدید گروه «آبا» هم باشد.