به گزارش افکارنیوز،

غفوریان با اشاره به خاطره ای از سیروس گرجستانی گفت: افتخار این را داشتم که در بسیاری از کارها با او همکار بودم. از جمله فیلم «ناردون» آقای حسن پور و سریال «زن بابا» که یکی از کارهای خاطره انگیز من با آقای گرجستانی بود.

اخبار چهره ها- مجری فصل اول «اعجوبه ها» توضیح داد: در خاطرم هست یک سکانس 9 دقیقه ای مشترک سر سریال «زن بابا» به کارگردانی سعید آقاخانی با آقای گرجستانی داشتیم. او استاد و پیشکسوت من بود و این همکاری برایم افتخار بود. بازی او آنقدر شیرین و جذاب بود که اصلا احساس نمی شد که این سکانس 9 دقیقه ای است.

وی تاکید کرد: واقعا متاسف هستم. هرکدام از هنرمندان را که از دست دادیم جایشان پر نشده است. کسی را نداریم که بتواند نقش هایی را که سیروس گرجستانی بازی می کرد ایفا کند و جای او باشد. واقعا متاسف هستم و به خانواده گرجستانی، خانواده سینما و تلویزیون تسلیت می گویم.

‌مهران غفوریان‌ در پایان بیان کرد: این مدت خبرهای بد زیادی شنیده ایم. کرونا جان خیلی از هم وطنان ما را گرفته است و هنوز هم ادامه دارد. از مردم خواهش می کنم مراقب سلامتی خود و اطرافیانشان باشند. پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. در این مدت فوتی های زیادی داشته ایم و خانواده های زیادی داغ دار شده اند. ان شاءالله در آینده روزهای خوشی ببینیم. مردم ما حق خوشی دارند و لیاقت خوشی دارند. مردم استوار، محکم و با شرافتی داریم و آرزو می کنم روزهای خوبی برای این مردم بیاید.

«پنجشنبه جمعه» با اجرای منصور ضابطیان و به تهیه کنندگی زهرا قائدی هر هفته پنجشنبه و جمعه ساعت 22 همزمان با پخش صوتی از رادیو ایران به صورت تصویری نیز از سایت این شبکه رادیویی پخش می شود.