به گزارش افکارنیوز،

نخستین پوستر رسمی از فیلم سینمایی «تل ماسه» پربازیگرترین فیلم سینمایی سال جدید سینمای هالیوود به کارگردانی دنی ویلنوو منتشر شد.

اخبار فرهنگ و هنر - «تیموتی شلمی»، ربکا فرگوسن، جاش برولین، اسکار آیزاک، جیسون موموآ؛ خاویر باردم ، دیوید باتیستا، زندیا، استلان اسکارشگورد و شارلوت رمپلینگ از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. 

 

پوستر پربازیگرترین فیلم سال ۲۰۲۰ منتشر شد//////////////////شنبه

 

شلمی در سال ۲۰۱۷ با بازی در فیلم‌های لیدی برد به کارگردانی گرتا گرویگ، متخاصمان از اسکات کوپر و نهایتاً با بازی در نقش اول فیلم لوکا گوادانینو به اسم مرا با نام خودت صدا بزن توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد.

برای بازی در فیلم گوادانینو او تحسین منتقدین و اصحاب رسانه را برانگیخت و نامزد جایزه‌های اسکار ، گلدن گلاب، اتحادیه بازیگران سینما، بفتا و انتخاب منتقدین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. او سومین بازیگر مرد جوان نامزد شده در این شاخه و جوانترین از سال ۱۹۳۹ است.

در سال ۲۰۱۸، شالامی تنها در فیلم پسر زیبا بازی کرد. او برای بازی در این نقش در هفتاد و ششمین مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد. شالامی تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد. او در نمایش فرزند ولخرج نوشته جان پاتریک شنلی به روی صحنه رفت و به خاطر هنرنمایی اش نامزد جایزه لوسیل شد.

پوستر پربازیگرترین فیلم سال ۲۰۲۰ منتشر شد//////////////////شنبه

ویلنوو کارگردان این فیلم با ساخت زندانیان و دشمن (هردو محصول ۲۰۱۳) قدم به سینمای آمریکا گذاشت و توجهات بسیاری را جلب کرد. از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷، ویلنوو به ترتیب سه فیلم سیکاریو، ورود و بلید رانر ۲۰۴۹ را به روی پرده فرستاد. هر سه این آثار با تحسین گسترده منتقدان مواجه شد و فیلم ورود نامزدی جایزه اسکار بهترین کارگردانی را برای ویلنوو به ارمغان آورد.

ریبوت فیلم علمی-تخیلی تل ماسه در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (٢٨ آذر ٩٩) اکران خواهد شد. آهنگسازی این فیلم برعهده «هانس زیمر» خواهد بود.

همچنین اسپین آفی در قالب سریال از ریبوت فیلم Dune با عنوان Dune: The Sisterhood ساخته خواهد شد و از استریم وارنر مدیا پخش خواهد شد، سازندگی این سریال برعهده «دنیس ویلنوو» خواهد بود.