به گزارش افکارنیوز،

برنامه صبحگاهی «مهربان باشیم» از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۴۵ به صورت مجله رادیویی زنده به موضوع فضاسازی در مورد اوقات فراغت می‌پردازد.

اخبار فرهنگ و هنر - برنامه «افلاکیان» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳ به صورت مجله رادیویی زنده و تولیدی به موضوع ترویج الگو‌های رفتاری با نگاهی به سیره علما اختصاص دارد.

برنامه «یار مهربان» روز‌های جمعه ساعت ۱۶:۳۰ به صورت مسابقه زنده با محوریت کتاب پخش خواهد شد.

برنامه صبحگاهی «سلام زندگی» از سه‌شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹:۳۰ به صورت مجله رادیویی زنده به پخش آیتم و فضاسازی در مورد اوقات فراغت می‌پردازد.

برنامه «رو به راه» نیز شنبه تا دوشنبه ساعت ۹:۳۰ به صورت مجله رادیویی زنده به پخش آیتم و فضاسازی در مورد اوقات فراغت می‌پردازد.

برنامه «گفتگوی ۲۱» برنامه‌ای گفتگو محور است که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۱۰ به صورت زنده به موضوعات تبیینی و مطالبه‌گری اوقات فراغت می‌پردازد.

برنامه «باغ تماشا» نیز از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱:۴۵ بامداد به صورت نمایش تولیدی در دسته برنامه‌های ترویجی جای می‌گیرد که به موضوع سبک زندگی دینی در قالب نمایش رادیویی می‌پردازد.

برنامه «به رنگ خدا» به صورت مجله رادیویی زنده از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹:۳۵ با محوریت نامه ۳۱ نهج‌البلاغه پخش خواهد شد.

برنامه «داستان هفته» جمعه‌ها ساعت ۱۲ به صورت تولیدی و گفتار محور به موضوع ترویج سبک زندگی دینی در قالب داستان و قصه‌گویی می‌پردازد.

برنامه «پرسمان تربیتی» برنامه‌ای زنده و گفتگو محور است که دوشنبه‌ها ساعت ۱۸ به سوالات مردم درباره اوقات فراغت می‌پردازد.

بخش‌های خبری این شبکه رادیویی نیز هر روز در ساعت‌های ۱۱، ۱۹ و ۲۱ به اطلاع‌رسانی و پوشش خبری همایش‌های مرتبط با اوقات فراغت در فصل تابستان می‌پردازند.