به گزارش افکارنیوز،

 بازیگر "گشت پلیس"، "آنام" و "وارش" این روزها به خاطر محدودیت‌های کرونایی کمتر جلوی دوربین قرار می‌گیرد؛ خیلی اهل مصاحبه نیست اما درباره آخرین کار خود یعنی " می‌جان " فقط می‌گوید در تلاش‌اند مقدماتش فراهم شود تصویربرداری‌اش راه بیفتد.

اخبار فرهنگ و هنر - کرونا، آرامش را از خیلی کارهای فرهنگی و هنری گرفته از جمله سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی؛ همان‌طور که امیررضا دلاوری بازیگر سریال‌های تلویزیونی "آنام"، "وارش" و "گشت پلیس" و البته خیلی از کارهای دیگر در سینما و تلویزیون به خبرنگار خبرگزاری تسنیم  می‌گوید. او همان‌طور که خودش گفت خیلی اهل مصاحبه کردن نیست اما به چند جمله‌ای بسنده کرد. 

او گفت: به خاطر کرونا سرکار نرفتم و محدودیت‌های کرونایی وجود داشت. فقط در جلوی دوربین فیلم‌ سینمایی که مدت زمان فیلمبرداری‌اش محدودتر شد، حاضر شدم. بالأخره همه به لحاظ مالی در مضیقه قرار دارند اما سعی می‌کنیم کمتر کار کنیم تا این بیماری ریشه‌کن شود. 

دلاوری درباره شروع تصویربرداری "می‌جان" تأکید کرد: من چیز زیادی نمی‌دانم اما دوستان در تلاش‌اند مقدمات کار فراهم شود تا دوباره راه بیفتد. 

مرجان اشرفی‌زاده نویسنده و کارگردان کار نیز گفت: همچنان در مرحله پیش‌تولید مجددیم، امیدواریم که بتوانیم در تابستان تصویربرداری را آغاز کنیم. چون پیش از این، بخشی در پاییز و زمستان تصویربرداری شده و نیازمند بخش‌هایی در تابستان هم هستیم. 

وی افزود: امیدواریم در شرایطی به تصویربرداری برگردیم که دوباره متوقف نشویم و فضا آرام‌تر شود؛ چون "می‌جان" در گیلان می‌‌گذرد. البته نمی‌دانم تصمیم گروه فیلمبرداری مجموعه سریال در لوکیشن‌های مربوط به گیلان است و یا به لوکیشن‌هایی در اطراف تهران منتقل شویم؛ این اتفاقات در دست بررسی است. 

"می‌جان" یعنی جان‌من؛ سریالی که داستانی عاشقانه و اجتماعی دارد و قرار است به آنتن شبکه سه سیما برسد. سریال پربازیگری که به جز امیررضا دلاوری ، بهروز شعیبی، الهام کردا، لیندا کیانی ، پرویز فلاحی پور، مریم بوبانی، رویا حسینی، گیتی قاسمی، سیاوش چراغی‌پور، رها خدایاری، وحید آقاپور، مجید پتکی، معصومه قاسمی‌پور، فریده دریامج، محمدعلی فرمند، شهروز آقایی‌پور، مریم شعبانی، رضا جوشنی، مهدی فریضه و هاله گرجی و... به ایفای نقش می‌پردازند.