به گزارش افکارنیوز،

 پروژه‌ای فعلاً بی‌نام که ترکیبی از چند فیلم کوتاه است، توسط ۵ فیلمساز برجسته هندی ساخته می‌شود.

اخبار فرهنگ و هنر - این فیلم را کمپانی تولید آنوباو سینها فیلمساز هندی تولید می‌کند و دیگر فیلمسازانی که در این پروژه مشارکت کرده‌اند شامل کیتان مهتا، سودیر میشرا، هانسال مهتا و سوبهاش کاپور هستند.

سینها گفت: در چند ماه اخیری که در قرنطینه بوده‌ایم خیلی بیشتر از گذشته با هم حرف زدیم و بدیهی است که خیلی از این مکالمات به کرونا مرتبط بوده که همه دنیا را از کار بازداشته است. ما می‌توانیم ببینیم که چقدر تغییر و تحولات ایجاد شده است. فکر کردم باید این‌ها برای آیندگان ثبت شود. باید داستان‌هایی را که می‌خواهیم و دوست داریم، برای آنها بگوییم و اینکه با هم این کار را انجام دهیم به نظرم خیلی جذاب‌تر است.

همه این فیلمسازان از چهره‌های شناخته شده سینمای هند هستند. سینها با یک پیشینه پر و پیمان سازنده فیلم علمی تخیلی پرهزینه «را.وان» با بازی شاهرخ خان بوده و بعد درامی با عنوان «مالک» را ساخت که ریشی کاپور و تاپسی پانو در آن بازی کردند.

میشرا سازنده دارم سیاسی «هزاران رویا مثل این» و تریلری درباره مافیای بمبئی است. وی ساخت فیلم «مردان جدی» برای نتفلیکس را هم در کارنامه دارد.

کیتان مهتا درام «میرش ماسال» را در کارنامه دارد و سازنده فیلم طنز «توبا تیک سینگ» است.

هانسال مهتا هم سازنده درامی با عنوان «اومرتا» درباره آدم‌ربایی و قتل دانیل پیرل روزنامه‌نگار وال استریت است که در فستیوال‌های جهانی با اقبال روبه رو شد.

سوبهاش کاپور هم کمدی مشهور «جولی ل‌ل‌ب» و ادامه‌اش را در کارنامه دارد.

فیلمبرداری این فیلم اواخر امسال شروع می‌شود.