به گزارش افکارنیوز،

 ویژه برنامه «با تو حالم خوبه» با همکاری مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی چهارشنبه شب‌ها از ساعت ۱۹ تا ۲۰ به صورت زنده از صحن انقلاب حرم مطهر امام رضا (ع) روی آنتن رادیو «جوان» می‌رود.

اخبار فرهنگ و هنر - ترانه تیتراژ «با تو حالم خوبه» با شعری از قاسم صرافان و به خوانندگی و آهنگسازی غلامرضا صنعتگر تولید شده که از امشب و در آستانه دهه ولایت رونمایی می‌شود. 

این برنامه به صورت ویژه در دهه ولایت ۸ تا ۱۸ مرداد هر شب ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰ پخش می‌شود.

چهارشنبه‌ها از جمله روزهای وارده برای زیارت حضرت رضا (ع) است و به همین دلیل این برنامه هر چهارشنبه روی آنتن می‌رود. در روزها و ماه‌های اخیر، جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بسیاری از مردم نمی‌توانند به مشهد مقدس سفر کنند، در این شرایط شبکه رادیویی جوان بر آن شد تا هر هفته، چهارشنبه‌ها به این شهر سفر کند تا مخاطبان بتوانند از طریق امواج این ایستگاه رادیویی، امام رضا (ع) را زیارت کنند.

بخش «نجات یافتگان» از جمله آیتم‌های این برنامه است که در هر قسمت با همکاری آستان قدس رضوی، یکی از بیمارانی که در حرم امام رضا (ع) شفا یافته است درباره داستان بیماری خود و حال و احوالش پس از بهبودی، با رادیو جوان گفتگو می‌کند.

«گردشگری در حرم رضوی» از دیگر آیتم‌ها است که به معرفی بخش‌های مختلف حرم، موزه‌ها و نگارخانه‌ها، آشپزخانه حرم، بزرگان دفن شده در جوار حرم مطهر و … می‌پردازد.

«پویش عکس سلفی» جوان‌ها و نوجوان‌ها با حرمین شریفین امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از بخش‌های دیگر این برنامه است که هر روز شنوندگان از طریق فضای مجازی تصاویر خود را برای رادیو جوان ارسال می‌کنند تا با اسم خودشان در رادیونمای این ایستگاه رادیویی منتشر شود.

شنوندگان این ایستگاه رادیویی همزمان می‌توانند از طریق لایو اینستاگرام به نشانی @radiojavan.ir به صورت زنده بارگاه امام رضا (ع) را زیارت کنند.

سیروس رجبی و مجتبی حسنی تهیه‌کنندگان، حسن خلقت دوست، مجید عسگری، حامد مشکینی و ابوالفضل اینانلو گویندگان، صادق علیخانی، گزارشگر و مهدی شاهرضایی، مشاور این برنامه هستند.

 

حجم ویدیو: 45.93M | مدت زمان ویدیو: 00:03:30