به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته دو اجرای دیگر از قسمت هفتم مرحله دوم « عصر جدید » روی آنتن رفت و نفرات برگزیده این قسمت معرفی شدند.

اخبار فرهنگ و هنر - در بخش اول این قسمت که شنبه شب روی آنتن رفت، سه شرکت کننده روی صحنه رفتند.

گروه قشقایی، چهارمین اجرای قسمت هفتم از دور دوم «عصر جدید» را روی صحنه برد. آنها اجرایی متفاوت درباره دزدهای دریایی را روی صحنه بردند؛ البته بعید است که دزد‌هایی دریایی به این ورزیدگی و مهربانی را دیده باشید.

این گروه با چهار رأی سفید داوران همراه شدند.

یکی از اعضای گروه قشقایی در امتحانات اخیر خود تجدید شده است و عظیمی نژاد نسبت به این موضوع گفت: من هم برای کسب دیپلم از ۱۳ درس ۱ درس را افتادم، اما در کنکور هنر رتبه ام ۸۶ شد.

احسان علیخانی هم گفت: ربطی ندارد؛ شاید آن سال کسی کنکور هنر شرکت نکرده باشد (خنده)

گروه کرموبله، آخرین اجرای قسمت هفتم از دور دوم را با دوبله متفاوت روی صحنه آوردند. آنها با دوبله طنز «فرار از عصر جدید» قصد موفقیت در این مرحله را داشتند که با چراغ قرمز آریا مواجه شدند!

عظیمی‌نژاد درباره رأی منفی خود گفت: از اجرای قبل بامزه‌تر نبود. رویا نونهالی هم با اینکه رأی مثبت داده بود، درباره این اجرا گفت: من اساساً با این کار موافق نیستم؛ اگر با برنامه عصر جدید شوخی کنید مشکلی نیست، چون ماهیت برنامه سرگرمی و فرهنگسازی است. اما از شما چه پنهان در دور قبل من رنج بردم که زحمت بازیگر به سخره گرفته شد؛ چون خنداندن با به ریش ماجرایی خندیدن فرق می‌کند.

شرکت کنندگان این بخش،  به صورت فی البداهه با داوران «عصر جدید» هم شوخی کردند.

در پایان قسمت هفتم مرحله دوم داوران، اجرای گروه قشقایی (دزدان دریایی) و سروش فرهمند (خواننده) را بیشتر پسندیدند. حالا نوبت مخاطبان است که با آرای خود شرکت کننده مورد علاقه شان را برای مرحله نیمه نهایی انتخاب کنند.