به گزارش افکارنیوز،

فیلم سینمایی «بگذار برود» به کارگردانی توماس بزوچا اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از پاییز سال جاری میلادی آغاز خواهد کرد.

اخبار فرهنگ و هنر - کوین کاستنر و دایان لین در نقش یک زن و شوهر در تریلری معمایی با عنوان «بگذار برود» برای فوکوس پیکچرز بازی می‌کنند. این دو پیش‌تر در فیلم‌های «مردی از آهن» و «بتمن در برابر سوپرمن: ظهور عدالت» بازی کرده بودند.

«توماس بزوچا» کارگردان فیلم سینمایی «سنگ خانوادگی» بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم خودش این فیلم را جلوی دوربین برده است. این فیلمنامه با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته «لری واتسون» نوشته شده است.

پائولا مازور و میچل کاپلان از کمپانی مازور کاپلان تهیه‌کنندگان فیلم هستند. کاستنر یکی از تهیه‌کننندگان اجرایی فیلم هم خواهد بود. تولید این فیلم در بهار سال گذشته میلادی کلید خورد.

 

Kevin Costner and Diane Lane in Let Him Go (2020)

 

 

در این فیلم کاستنر در نقش یک کلانتر بازنشسته ظاهر می‌شود و لین نقش همسر وی را بازی می‌کند. با از دست دادن پسرشان، این دو مزرعه‌شان در مونتانا را ترک می‌کنند تا نوه‌شان را از خطری که در کمین وی است نجات دهند.

کوین کاستنر جایزه اسکار را برای تهیه و کارگردانی «با گرگ‌ها می‌رقصد» دریافت کرد و یک جایزه امی نیز برای «هت‌فیلد‌ها و مک‌کوی‌ها» در کارنامه دارد. لین نیز نامزدی اسکار را برای «بی‌وفا» در کارنامه دارد و به تازگی در فصل نهایی «خانه پوشالی» بازی کرد.