به گزارش افکارنیوز،

 فیلم سینمایی «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» از جمله نخستین آثاری بود که در سینمای پساکرونایی هالیوود به صورت محدود اکران خود را آغاز کرد، اثری که دنباله‌ای بر قسمت‌های قبلی این فیلم بود و به سرعت با نقد منفی منتقدان روبرو شد. 

اخبار فرهنگ و هنر - «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» با بازی « کیانو ریوز » امیدوار بود که با درخشش سالهای اخیر این بازیگر سینما به فروش خوبی دست پیدا کند اما نه تنها گیشه به نفع این فیلم نبود بلکه به راحتی کمترین امتیاز در میان سری فیلم های «بیل و تد» را از آن خود کرد. 

طبق خلاصه داستان فیلم، بیل و تد پس از ملاقات با یک فرد غمگین از آینده که به آن‌ها می‌گوید تنها آهنگ آن‌ها می‌تواند دنیا را نجات دهد، در تلاش هستند بزرگ‌ترین ترانه‌ای را که تاکنون ساخته شده است، بنویسند.

کیانو ریوز در نقش تد لوگان، الکس وینتر در نقش بیل پرستون، ویلیام سدلر در نقش مرگ، سامارا ویوینگ در نقش تیا پرستون، برجیت لاندی پین در نقش بیلی لوگان، آنتونی کاریگان در نقشی شرور و منفی و هال لندون جونیور در نقش کاپیتان جاناتان لوگان از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«بیل و تد با موسیقی مواجه می‌شوند» نام یک فیلم سینمایی در ژانر کمدی و علمی تخیلی به کارگردانی دین پاریوت. این سومین قسمت از این مجموعه فیلمهای «بیل و تد» می باشد. قسمت اول با عنوان ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد (۱۹۸۹) و قسمت دوم با نام سفر وحشیانه بیل و تد (۱۹۹۱) اکران شده و با اقبال خوبی روبرو شدند. 

کیانو ریوز و الکس وینتر بازیگران اصلی هر سه قسمت می باشند. در حال حاضر قرار است این فیلم در تاریخ ۲۱ اوت سال ۲۰۲۰ برای اکران قرار بگیرد. این مجموعه فیلم داستان دو نوجوان تنبل است که در زمان سفر می‌کنند.