به گزارش افکارنیوز،

خسرو شهراز ، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال تلویزیونی «سیاوش» به کارگردانی «سروش محمدی زاده» هستم، این سریال در شهر مشهد و تهران فیلمبرداری می شود.

اخبار چهره ها - وی درباره نقش خود در سریال «سیاوش» اذعان کرد: در این سریال نقش بسیار سختی را ایفا می کنم، در سریال سیاوش نقش پدری را بازی می‌کنم که درگیر بیماری آلزایمر است و همین اتفاق چالشهای فراوانی را برای وی و خانواده اش به همراه می آورد. 

بازیگر سریال «سیاوش» در همین راستا ادامه داد: در ابتدا قرار بود تا نیما اقلیما کارگردانی این سریال را بر عهده داشته باشد اما پس از آن «سروش محمدی زاده» به عنوان یکی از سینماگران شهر مشهد به پروژه اضافه شد و ساخت اثر را بر عهده گرفت. 

وی درباره سایر بازیگران این مجموعه اذعان کرد: در حال حاضر بازیگران خوبی همچون « رضا کیانیان »، «امیر جعفری» و « میلاد کی مرام » در این اثر حضور دارند، البته این سریال بازیگران پرتعدادی دارد و از جمله آثاری خواهد بود که بنا به موقعیت داستانی و عوامل با استقبال خوب مخاطبان روبرو می شود.

بازیگر فیلم سینمایی «ماهی و گربه» ادامه داد: به طور معمول بازیگری هستم که ثابت کرده هر نقشی را بازی نمی کند، حضورم در سریال «سیاوش» دقیقا به دلیل سختی و پیچیدگی نقش است، نقشی که تا به حال آن را تجربه نکرده ام و طبیعتا چالش سختی برایم به حساب می آید. 

وی درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: علاوه بر سریال « سیاوش » قرارداد حضور در سریال تازه «جواد افشار» را نیز بسته ام، این سریال مضمونی کاملا اجتماعی و خانوادگی دارد و ادامه ای بر سریال «گاندو» نیست. 

شهراز با اشاره به شروع فیلمبرداری سریال جدید جواد افشار اذعان کرد: هنوز اسم دقیقی برای این سریال عنوان نشده است، اما به امید خدا از ابتدای مهر ماه این اثر کلید می خورد و زمان پخش آن هم به احتمال فراوان با توجه به مدت فیلمبرداری سال آینده خواهد بود. 

شهراز با اشاره به بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر و سالنهای سینما تاکید کرد: من فکر نمی‌کردم که سینما و تماشاخانه‌ها باز شوند، من با دوستان هم که صحبت می کنم اکثرا معتقدند که بازگشایی سینما و تئاتر در شرایط فعلی بیماری کرونا معقول نیست، این دور هم جمع شدن زیر سقف یک سالن نمایش و یا سینما خطرناک است.

این بازیگر سینما و تئاتر خاطرنشان کرد: از نظر من در حال حاضر بهترین راه تعطیلی طولانی مدت تئاتر و سینما برای پایان زنجیره انتقال بیماری کرونا است، منتها مسئولین فرهنگی و نهادهای مرتبط هم باید در این ایام به هنرمندانی که از طریق کسب درآمد می‌کنند فکر کرده و آنها را حمایت کند، همه چیز با تعطیلی یک جانبه درست نمی شود و باید حمایت‌های درستی از هنرمندان صورت گیرد.