به گزارش افکارنیوز،

ابوطالب در این زمینه توضیح داد: در این رئالیتی شو در هر فصل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ، ۱۲ نفر از دوستانش را به یک لوکیشن دلخواه مثل کتابخانه، رستوران، کلبه یا هرجایی که دوست دارد برای بازی مافیا دعوت می کند.

اخبار فرهنگ و هنر - وی افزود: این ۱۲ بازیگر به اتفاق شخص دعوت کننده که در بازی به او لیدر می گویند بازی مافیا را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می دهند.

کارگردان «شب‌های مافیا» با بیان اینکه این بازی گروهی اصالتا روسی است، یادآور شد: این بازی یک نسخه ایرانی هم دارد که اکنون اغلب در خانواده ها و گروه های دوستی این نسخه بازی می شود و ما هم همین نوع بازی را در یک گروه بازیگران انجام می دهیم.

ابوطالب تاکید کرد: بازی مافیا قطع نظر از جذابیت هایش و سالم بودن به عنوان یک بازی خانوادگی، به جوان ها قدرت استدلال و شجاعت بیان همراه با تقویت هوش هیجانی می دهد. به جوان می آموزد که در تشخیص دوست و دشمن به گفته های او توجه نکند و به رفتارهای پیچیده دشمن یا رقیب توجه کند.

وی درباره جزئیات بیشتر مسابقه گفت: ابتدا بازی را با ۱۳ بازیگر خانم خواهیم داشت و سپس ۲ گروه ۱۳ نفره شامل مردان بازیگر نیز این بازی را تجربه خواهند کرد که در مجموع تعداد شرکت کنندگان را به عدد ۳۹  می رساند.