به گزارش افکارنیوز،

فیلم کوتاه «هرگز، گاهی، همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی به بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم  بوسان راه یافت.

اخبار فرهنگ و هنر - تهیه‌کنندگی این فیلم که با نام انگلیسی ALL THE TIME در این جشنواره حضور یافته، بر عهده آرین وزیردفتری و پخش جهانی آن بر عهده کمپانی فیلمسازی ضلع ششم است.

جشنواره فیلم بوسان میزبان این فیلم کوتاه در نخستین نمایش جهانی آن و در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه است. این جشنواره رویدادی ویژه در قاره آسیا و از مهم‌ترین جشنواره‌های جهانی است که هر ساله در سینماستنرِ شهرِ بوسانِ کره‌جنوبی و با هدف معرفی فیلم‌ها و استعدادهای تازه در جهان سینما برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: ترنج با دانستن رازی درباره خواهر دبیرستانی‌اش، در برزخ تصمیم‌گیری قرار می‌گیرد.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان : شادی کرم‌رودی، بازیگران: شادی کرم‌رودی، پانیذ اسماعیلی، بهاره ارجمندی، یاس فرخنده و با حضور پونه پارسایی، مدیر تصویربرداری: حامد حسینی سنگری، تدوین‌گر: پویان شعله‌ور، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: شروینه دیدنده، طراح صحنه و لباس: سیامک کاری‌نژاد، صدابردار: امیر عاشق حسینی، طراحی و ترکیب صدا: زهره علی‌اکبری، آهنگساز: ادیب قربانی، طراح چهره‌پردازی: نجمه لشگری، منشی صحنه: نرگس محبی آشتیانی، عکاس: شاهین دانشفر، مدیر تولید: سمیرا قربان‌نژاد، مدیر تدارکات: علی درودیان، اصلاح رنگ و نور: هوتن حق‌شناس، جلوه‌های ویژه: امیر مهران، استوری برد: آرمین رنگانی، طراح عنوان و پوستر: طاها ذاکر، تهیه‌کننده: آرین وزیردفتری.

بیست‌وپنجمین دوره جشنواره بوسان از ۲۱ تا ۳۰ اکتبر برابر با ۳۰ مهر ماه تا ۹ آبان‌ ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهر بوسان کره‌ جنوبی برگزار می‌شود.