به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ آرش مرادی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی با ورود هر گونه کالای قاچاق و مبارزه بی‌امان با افراد فرصت طلب ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در حین گشت‌زنی در محورهای مواصلاتی استان در آزاد راه قزوین - زنجان به یک دستگاه نیسان مشکوک شدند.

وی بیان کرد: پس از متوقف کردن و در بازرسی و بررسی دقیق ماموران از این خودرو تعداد 80 کیسه 25 کیلوگرمی پودر چرم خارجی فاقد مجوز قانونی و قاچاق به ارزش 100 میلیون ریال کشف شد.

مرادی افزود: همچنین در اقدامی دیگر ماموران پس از متوقف کردن یک دستگاه نیسان در آزاد راه قزوین – زنجان تعداد 191 ثوب انواع البسه خارجی قاچاق و فاقد هر گونه مجوز قانونی به ارزش 100 میلیون ریال کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین خاطرنشان کرد: در این ارتباط 5 نفر متهم دستگیر که با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

تاثیر شبکه‌های اجتماعی مجازی بر ارتباط همسران

نخستین و مهم‌ترین آسیبی که استفاده مداوم از شبکه‌های مجازی بر روی زندگی متاهلی می‌گذارد این است که باعث ایجاد سردی و فاصله عاطفی بین همسران می‌شود.

هنگامی که همسران چه خانم چه آقا اکثر اوقات روز را با گوشی‌های موبایل خود می‌گذرانند، متوجه گذر زمان نمی‌شوند و همین مساله می‌تواند مقدمه‌ای باشد مبنی بر اینکه همسرش را نبیند. کم کم به مرور زمان این همسران به نیازهای همسرشان بی‌توجه می‌شوند زیرا زمانی را صرف صحبت کردن با او و جویا شدن از نیازهایش صرف نمی‌کند. وقتی همسر این افراد متوجه بشود که دیگر به نیازهایش اهمیت داده نمی‌شود او هم کم کم خود را با کارهای دیگر سرگرم می‌کند و یا سعی می‌کند که نیازهایش را در جای دیگری تامین کند. 

لازم به ذکر است این روال اگر برای مدت طولانی ادامه داشته باشد موجب می‌شود ارتباط همسران به سوی سردی رفته و کم کم مساله‌ای به نام طلاق عاطفی بین همسران ایجاد شود.

طلاق عاطفی به این معنا بوده که همسران زمانی را برای گذراندن با یکدیگر صرف نمی‌کنند و به صحبت کردن راجع به نیازها، انتظارات و مشکلاتشان نمی‌پردازند.

دندانپزشک قلابی در قزوین دستگیر شد

سرهنگ آرش مرادی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین اظهار داشت: در پی شکایت چند شهروند در خصوص نحوه ارائه خدمات یک مطب دندانپزشکی و همچنین کسب خبر از منابع مردمی مبنی بر فعالیت غیرمجاز یک دندانپزشک در قزوین بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام کار اطلاعاتی ماموران مطب مورد نظر شناسایی و با بررسی و با استعلام از مبادی ذی‌ربط مشخص شد دندانپزشک بدون داشتن مجوز خدمات دندانپزشکی برای مشتریان ارائه که این دندانپزشک در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین افزود: این دندانپزشک قلابی که دارای سابقه محکومیت در این رابطه بوده و با قصد کلاهبراری از شهروندان مطب دندانپزشکی دایر و فعالیت می‌کرد در بازجویی ماموران به اتهام اعتراف و با معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.