به گزارش افکارنیوز،

حبیب‌الله خجسته‌پور در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌آباد در جمع خبرنگاران به اقدامات مهم انجام‌ شده فرمانداری این شهرستان در مدت‌ زمان بین برگزاری دور اول و دوم انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر در خرم‌آباد از دیگر اقدامات مهم در ایام پس از انتخابات هفتم اسفند بود که دستگاه‌های مختلف همکاری خوبی در این زمینه داشتند.

 وی افزود: حاصل این تدبیر و تلاش‌ها این شد تا ذهنیتی که استاندار لرستان مبنی بر تبدیل‌ شدن لرستان به مقصد گردشگری بر آن تأکید داشت تا حدودی به سرانجام برسد و دیدیم که امسال خرم‌آباد در کنار هفت شهر برتر کشور در زمینهٔ گردشگری قرار گرفت.

 فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: افتخار قرار گرفتن خرم‌آباد در بین هفت شهر برتر کشور در زمینهٔ گردشگری متعلق به همه مردم دست‌اندرکاران است که با تلاش دستگاه‌های مختلف و مهمان‌نواز مردم به دست آمده است بنابراین برخی دستگاه‌ها نباید با نصب بنرها و تابلوها این افتخار را متعلق به خود بدانند و آن را به تلاش دستگاهی خاص جلوه دهند.

 وی بیان کرد: هنوز خستگی سفرهای نوروزی بیرون نرفته بود که بارش‌های رحمت الهی منجر به وقوع سیل در خرم‌آباد شد ولی با برنامه‌ریزی مناسب در ستاد مدیریت بحران توانستیم از بروز مشکلات و بحران‌ها جلوگیری کنیم.

 خجسته‌پور تصریح کرد: سیل اخیر سبب مسدود شدت برخی از راه‌های روستایی و عشایری شده است که با توجه به نزدیکی انتخابات اداره راه و شهرسازی هر چه سریع‌تر باید نسبت به بازگشایی این مسیرها اقدام کند.

 وی به اهمیت رعایت استاندارد در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: رعایت استاندارد سبب افزایش احساس امنیت در شهروندان می‌شود بنابر این در تمام حوزه‌ها باید نسبت به استاندارد توجه شود.

 فرماندار خرم‌آباد  استانداردسازی شهربازی‌های خرم‌آباد را از خواسته‌های مردم و مسئولان دانست و  عنوان کرد: استانداردسازی  شهربازی‌ها  یکی از مطالبات جدی است که اداره کل استاندارد همواره در این زمینه به شهرداری هشدار می‌دهد بنابراین امیدواریم شهرداری خرم‌آباد توجه ویژه‌ای به این موضوع  داشته باشد و هر چه سریع‌تر در این زمینه اقدام کند.