به گزارش افکارنیوز،

به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی وقوع درگیری منجر به قتل در ساعت یک و20 دقیقه بامداد روز سه شنبه 11 آبان ماه در یکی از مناطق ساحلی شهر چالوس، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان چالوس قرار گرفت.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام "م – ر" 28 ساله در پی یک درگیری لفظی با فردی به نام "د- ه" مورد اصابت چاقو از نواحی مختلف بدن قرار گرفت که سریعاً به بیمارستان منتقل شد.

مصدوم که پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرد، اقدامات ویژه پلیس برای شناسایی و دستگیری متهم به قتل در دستور کار قرار گرفت.

کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعات و مشخصات ضارب، پس از 48 ساعت کار اطلاعاتی و فنی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی رد متهم به قتل را در یکی از شهرستان های استان شناسایی کردند.

ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی این فرد را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

متهم که دارای سوابق متعدد کیفری است در اظهارت خود به پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی، علت و انگیزه قتل را درگیری لفظی با مقتول عنوان کرد و پس از تشریح صحنه قتل با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد