به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمدرضا خسرویان سرپرست پلیس راه  مازندران ،گفت : به منظور روانی عبور و مرور در روزهای پایانی هفته از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد .

 

سرپرست پلیس راه مازندران افزود : به همین منظور به غیر از موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری، تردد موتورسیکلت ها  از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 17 آذر ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 20 آذر ماه از محورهای کرج -چالوس ، فیروزکوه و هراز ممنوع می باشد .

سرهنگ خسرویان با بیان اینکه در محور چالوس تردد انواع تریلر و کامیونت از  ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 23روزجمعه ازکرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 روز جمعه از 15کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

خسرویان گفت: در محور هراز نیز تردد کلیه تریلر ها ممنوع است و تردد کامیونها وکامیونت ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 8صبح تا24 روزهای چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه مورخه های 19،18 و 19 آذر ماه از این محور ممنوع می باشد .

وی از اعمل محدودیتهای ترافیکی در محور فیروزکوه نیز خبر داد و گفت : تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت 8صبح تا 23 روزهای چهارشنبه و جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می باشد.

خسرویان ، همچنین با اشاره به وضعیت جوی استان در روزهای پایانی این هفته و الزامی بودن همراه داشتن زنجیر چرخ برای خودروهای حمل ونقل عمومی، گفت : بارش ها در ارتفاعات با بارش برف همراه است .

وی از رانندگان خواست ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی ورانندگی خودروهای خود را به زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی مجهز کنند 

سرپرست پلیس راه مازندران گفت : مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره تلفن 2182934 با پیش شماره 011 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راههای استان می باشد.