پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) اعلام کرد:

 برنامه های ایام بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در بارگاه ملکوتی آنحضرت از 27 آبان ماه آغاز و تا 3 آذر ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، پخش زنده محفل انس قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز و بین المللی کشور و گروه های تواشیح، سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 آبان ماه از ساعت 18 (بدون حضور جمعیت)، از شبکه قرآن و معارف سیما، آغاز بخش برنامه های ایام ولادت حضرت سیدالکریم(ع) خواهد بود.

ویژه برنامه شب ولادت حضرت سیدالکریم(ع) پنج شنبه 29 آبان با آئین تعویض پرچم گنبد منور حضرت عبدالعظیم(ع) آغاز و از ساعت 19:30، پخش زنده ویژه برنامه شب ولادت (بدون حضور جمعیت) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی، قرائت زیارتنامه و اجرای ابتهال توسط آقای سید کریم موسوی، مدیحه سرایی با نوای آقای محمدرضا غلامرضازاده و شعرخوانی آقای محمد علی بیابانی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.

در روز ولادت آنحضرت مصادف با جمعه 30 آبان نیز از ساعت 6صبح ، پخش زنده ویژه برنامه قرائت دعای ندبه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین پناهیان و قرائت دعا توسط حاج مهدی سماواتی به روی آنتن شبکه دو و شبکه قرآن سیما می رود.

همچنین در شام ولادت آنحضرت از ساعت 19:30 پخش زنده محفل انس با قرآن کریم (بدون حضور جمعیت) با حضور قاریان ممتاز و بین المللی کشور به طور مستقیم از شبکه قرآن سیما پخش می شود.

حضور خادمان در دارالشفاء کوثر و تجلیل از کادر درمان، حضور خادمان در درب منازل شهدای سلامت و تجلیل از ایشان، گل افشانی و عطر افشانی قبور شهدای مدفون در آستان مقدس و برگزاری مسابقات و طرح های فرهنگی از دیگر برنامه های این ایام در هفته ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) خواهد بود.

روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، فرارسیدن ایام سالروز ولادت با سعادت سفیر امام هادی(ع)، حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) را به همه عاشقان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام تبریک و تهنیت عرض می نماید.