این برنامه‌ها به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از عصر روز سه شنبه ۲۱ بهمن آغاز و تا شامگاه روز چهارشنبه ۲۲ بهمن ماه در حرم مطهر رضوی ادامه خواهد یافت.

«شکوه صبر و شکر» عنوان ویژه برنامه‌ای است که امشب از ساعت ۱۸:۳۰ در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی با حضور هیئت‌های مذهبی و به طور همزمان در بقاع متبرکه امامزادگان سراسر کشور با مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدارک دیده شده است.

قرائت قرآن و صلوات خاصه حضرت رضا (ع)، اجرای سرود، شعرخوانی، سخنرانی تولیت آستان قدس رضوی و مداحی از جمله برنامه‌هایی است که در این قالب در حرم مطهر رضوی پیش‌بینی شده است.

همچنین راس ساعت ۹ شب، بانگ الله اکبر همزمان با سراسر کشور از گلدسته‌های حرم مطهر رضوی طنین انداز خواهد شد.

همچنین در روز ۲۲ بهمن مصادف با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه‌برنامه «در مسیر امام» به همراه جانمایی ۲۰۰۰ تصویر شهید انقلاب اسلامی، پس از اقامه نماز ظهر و عصر در صحن جمهوری اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

این ویژه‌برنامه با حضور خدام بارگاه نورانی امام رضا (ع) و به همراه روایت‌گری اتفاقات انقلاب اسلامی در دهه فجر با همکاری معاونت اماکن متبرکه و معاونت خدمات زائرین آستان قدس رضوی تدارک دیده شده است.

اجرای سرود، مداحی و سخنرانی از دیگر برنامه‌های است که ویژه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده است.