به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) ویژه برنامه‌های « باغ ارغوان ، خانه دوست اینجاست، دور عاشقان، حرفی از نام تو، به نام عشق، و در همین نزدیکی» روی موج رادیو ایران می‌رود.

«باغ ارغوان» با اجرای مریم نشیبا و به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی پنج شنبه ۲۲ مهر با نگاه مذهبی و اتحاد ملی به موسیقی‌ها و نوا‌های آیینی، ساعت ۱۵:۰۰ پخش می‌شود.

«خانه دوست اینجاست» ۲۲ و ۲۳ مهر ماه با موضوع چگونه زینت امام زمان (عج) باشیم بر پایه حدیثی از امام حسن عسکری علیه السلام و با حضور حجت الاسلام آقا بابا و به تهیه کنندگی حسین معصومی و اجرای فاطمه میناخانی ساعت ۱۷:۰۰ شنیده می‌شود.

با کارشناسی احمد صادقی «دور عاشقان» به موضوع سخاوت و بخشندگی امام حسن عسکری و کمک آن امام به مردم می‌پردازد این برنامه بعد از خبر ساعت ۲۲:۰۰ پخش می‌شود.

«به نام عشق» جمعه ۲۳ مهر با موضوع شناخت مفهوم غیبت و گرفتن بیعت از ولی الله با حضور حجت الاسلام آتشکار و به تهیه کنندگی مرضیه طبرستانی و اجرای حمیدرضا رضایی و فاطمه حاتمی ساعت ۹:۰۰ صبح شنیده می‌شود.

«در همین نزدیکی» از جایگاه امام زمان (عج) به عنوان، ولی و پدر معنوی مسلمانان می‌گوید. این برنامه با حضور حجت الاسلام دکتر علی صدیقی و به تهیه کنندگی کیاناز کاوه و اجرای حامد نجم الهدی بعد از خبر ساعت ۲۳:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

برنامه های رادیو ایران برای آغاز ولایت امام زمان (عج)

«حرفی از نام تو» در همین روز، گزارشی از شهر‌های مختلف ایران و سامراست که حال و هوای این روز‌ها را در این شهر‌ها منعکس می‌کند. این برنامه ساعت ۰۳:۳۰ روی موج رادیو ایران قابل دریافت است.