به گزارش افکارنیوز،

 داود منافی پور با بیان اینکه  ۲ چیز از سرزمین کربلا به آسمان رفت؛ یکی خون حضرت علی اصغر علیه السلام و دیگری پیراهن حضرت سیدالشهداء علیه السلام ، افزود: ما چندین ماه بر روی این موضوع تحقیق و تفحص کرده و نهایتا به این نتیجه رسیده ایم که پوشیدن این پیراهن، تازیدن اسب بر بدن مبارک و غارت آن و اصرار به بازگرداندن این پیراهن توسط آل الله، نشان از این دارد که این پیراهنِ مظلومیت، بینه ای روشن برای آزادگان جهان خواهد بود و اراده ی خداوند بر این شده است که این بینه نیز مانند خون حضرت علی اصغر علیه السلام به همسایگی عرش الهی درآمده است.

وی  این نکته را ذکر کرد که ما برآنیم با برافراشتن این پیراهن خونین،‌در قبل از ظهور،‌فریاد تظلم خواهی فرزند رسول خدا را در اقصی نقاط جهان سر دهیم و به حول و قوه ی الهی ، زمینه ساز شکل گیری نهضت عاشورا پژوهی و جهانی سازی کربلا شویم.

دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع) خاطر نشان کرد: این مراسم در  روز عاشورا در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی از ساعت 11 صبح با قرائت زیارت ناحیه مقدسه آغاز خواهد شد. و هم چنین در این مراسم نماز جماعت اقامه خواهد شد.

 منافی پور در پایان حدیثی را در رابطه با  پیراهن حضرت اباعبدالله بیان نمود: "فردی  به امام صادق علیه السلام عرض کرد :

آقای من! بفدایتان شوم.. وقتی کسی می میمیرد یا کشته می شود جلسه عزا بعد از مرگ او میگیرند. و من مشاهده می کنم که شما و شیعیانتان از اول ماه محرم قبل از شهادت  اقامه  عزا میکنید. حضرت فرمودند: این چه حرفی است!

"هنگامی که اول ماه محرم  میشود ملائکه پیراهن امام حسین علیه السلام را  در آسمان میاویزند  در حالیکه پاره پاره شده از ضربه های شمشیر و آغشته به خون است. ما و شیعیانمان این پیراهن را با چشم بصیرت و نه بصر می بینیم پس اشک های ما سرازیر میشود."

منبع حدیث/ثمرات الاعواد: ۳۶.۳۷