به گزارش افکارنیوز،

سیدمجید بنی فاطمه مداح اهل بیت (ع) که چندی پیش به دلیل کسالت نتوانسته بود  در هیأت ریحانةالحسین (س) به مدیحه‌سرایی بپردازد، با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه اینستاگرام نوشت:پزشکان من را تا ماه رمضان از مداحی منع کردند.

اخبار چهره ها - متن پیام این مداح به این شرح است:

«محضر شریف برادران و خواهران بزرگوارم.

در آستانه ماه بارش رحمت الهی، روز‌های بندگی و شب‌های عبادت، ماه عزیز رجب هستیم. فرصتی که پاکان مشتاقانه در انتظار آن هستند و بزرگان ما، مؤکدترین سفارشات را به از دست ندادن این فرصت ملکوتی داشته‌اند. امسال اما برای حقیر، این بهار معنوی همراه با تقدیری دیگر همراه شده و قرین الطاف دیگری است.

از آن‌جا که بر اساس فرمایش شریفِ «الرفیق ثم الطریق» اقتضای آدابِ مقدسِ خدمت در آستان مقدس حضرات آل الله علیهم صلوات الله همدلی و هم‌سفری با همراهان است، خود را موظف می‌دانم به محضر عزیزانی که سال هاست در این مسیر نورانی رفیق صراط و شریک توسلاتِ هم هستیم عرضه بدارم؛ به‌خاطر ملاحظه‌ای که پزشکان محترم در مورد شرایط جهازِ صوتی و حنجره حقیر داشتند و توصیه اکید ایشان، ناچارم تا مدتی (اقلاً تا ماه مبارک رمضان) از نعمتِ «خواندن» محروم باشم. البته که هم‌ایشان به این توصیه افزوده‌اند که ان شاءالله جای نگرانی نیست و با این پرهیز و عملیاتِ درمانیِ تجویز شده، مشکلاتِ موجود مرتفع خواهد شد، اما این بدان معنا نیست که از دعای مخصوصِ هم‌نفسانم در این وادی بی‌نیاز باشم و مثل همیشه بسیار محتاج همین دعا‌ها هستم.

باید اضافه کنم که به‌رغم منعِ مُتِرَتِّب بر خواندن بنده، هیأت مبارکه ریحانةالحسین علیهاالسلام کما فی السابق در مناسبت‌های بزرگ پیش‌رو، با قوت سابق، دایر خواهد بود و مراسم ها با تشریک مساعی حضراتِ خادمینِ اهل‌بیت علیهم‌السلام و ستایشگران ارجمند و حضور حقیر برگزار خواهد شد.

همان‌طور که به عرض شریفتان رسید، بدون هیچ مبالغه‌ای حقیر این پیش‌آمد را نیز مصداقِ بنده‌نوازیِ موالیان و اجدادِ کریمم می‌دانم. آنان که الطافِ بی‌شمارشان دائماً، سلباً و ایجاباً مشمول همه ما، مخصوصاً مثل بنده‌ای بوده و ان شاءالله خواهد بود و حقیقتاً مثل همیشه مشتاقِ حلولِ بهارِ معنوی و زیارت رفقای هم‌سفره در توسلات پیش‌رو هستم.

از وقتی که برای این عریضه گذاشتید، بی‌نهایت ممنونم، رجاء واثق دارم سهمم از خوانِ دعای مؤمنین و مؤمنات، با دیدن این تقاضانامه دعا، بیش از پیش خواهد بود.