به گزارش افکارنیوز،

 در پی سانحه رانندگی که ظهر دیروز  در محدوده راونگ-میناب  رخ داد خودرو پراید حامل 5 سرنشین از یک خانواده دچار سانحه شد که در این رابطه منجر به سقط جنین 9 ماهه مادر باردار شد.

 

علی یگانه دهیار روستای نوبند بعنوان شاهد عینی و از بستگان سانحه دیده ها  گفت: با توجه به انتقال مصدومان بین ساعات 12 ظهر به بیمارستان حضرت ابوالفضل متاسفانه در اثر سهل انگاری و بی مهری پرسنل بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب و عدم تشخیص به موقع مادر باردار بعد از ساعت ها بستری نوزاد 9 ماهه خود را از دست داد.

 

وی اظهار داشت: پرسنل زایشگاه این بیمارستان بعد از فوت نوزاد 9 ماهه گفتند که اگر به محض رسیدن مصدوم به بیمارستان به بخش زایشگاه انتقال می دادند هیچ اتفاقی برای نوزاد نمی افتاد.

 

طبق گفته این منبع موثق راننده خودرو بر اثر جراحات زیاد از ناحیه بینی ، صورت و از ناحیه کمر با 9 ساعت تاخیر برای تشخیص و مداوا متاسفانه در آی سی یو بستری می باشد.

 

یگانه بیان کرد: بچه 6 ساله نیز که یکی دیگر از این مصدمان بود بر اثر جراحات از ناحیه لگن پای راست و شکستگی شیشه پای چپ به بیمارستان خلیج فارس بندرعباس انتقال داده شد.

 

گفتنی است دو سرنسین دیگر خودرو که هر دو نفر خانم هستند از ناحیه سر و صورت و کتف دچار آسیب شده اند و هر 5 سرنشین در بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب بستری می باشند.

 

وی گفت: با توجه به سوانح و حوادث غیر مترقبه مسئولین امر را می طلبد که در این رابطه کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای تشخیص و مداوای به موقع بیماران تدبیر کنند.