به گزارش افکارنیوز،

محمد نوری پیشکسوت باشگاه استقلال  در خصوص وضعیت این تیم بیان کرد: متاسفانه هنوز سرمربی تیم انتخاب نشده است، بدهی‌های زیادی هم باشگاه دارد و امیدواریم هر چه سریعتر این موارد حل شود. چون واقعا تمام هوادار‌ان نگران این موارد هستند.  امیدوارم با آمدن مددی او بتواند یک برنامه ریزی کلی برای باشگاه انجام دهد و این موارد را حل کند.

محمد نوری ادامه داد: برای ما، افراد مهم نیستند و این نام استقلال است که برای همه ما مهم است. به هر حال هر کسی هم که  به عنوان سرمربی انتخاب شود ما حمایت می‌کنیم به شرطی که بتواند به امید خدا خواسته هوادار‌ها را انجام دهد و مشکلات تیم را برطرف کند.

نوری در ارتباط با نامه پیشکسوتان استقلال عنوان کرد: من از این نامه اطلاعی ندارم، اما به هر حال پیشکسوتان هم از این وضعیت ناراحت هستند، به امید خدا این مسائل زودتر حل شود،ما بهترین هوادار‌ان جهان را داریم. متاسفانه هواداران خیلی اذیت شده اند و ما امیدواریم خواسته آن‌ها انجام شود، چون واقعا این هوادار‌ان هستند که به تیم شور و هیجان و روحیه می‌دهند و همه بازیکنان مدیون آن ها هستند، من همین جا از وزارت ورزش و  مددی خواهش می‌کنم هر چه زودتر مشکلات را حل کنند.

نوری در ارتباط با انتخاب سرمربی استقلال گفت: متاسفانه سرمربی تیم هنوز مشخص نشده، اما من از مددی خواهش می کنم که زودتر سرمربی را مشخص کرده تا تمرینات تیم شروع شود، چون زمان زیادی به شروع بازی‌ها نمانده است و امیدوارم کسی را انتخاب کنند که خواسته تمام هوادارن باشد، و بتواند به تیم کمک کند.