به گزارش افکارنیوز،

سجاد آقایی مهاجم فصل گذشته ذوب آهن می گوید طبق تعهدش به باشگاه استقلال ، منتظر این تیم می ماند و امیدوار است که به زودی مجددا پیراهن آبی را بر تن کند.

آقایی در مورد وضعیتی فعلیشگفت: قبل از شروع لیگ قهرمانان آقای سعادتمند با من تماس گرفتند تا برای مذاکره به باشگاه بیایم اما لیست آسیایی رد شده بود و من نتوانستم برای استقلال در این رقابت ها به میدان بروم. 

او ادامه داد: آقای سعادتمند به من گفتند بعد از بازگشت استقلال از آسیا قرارداد امضا می کنیم اما متاسفانه ایشان برکنار شدند و من هم بلاتکلیف مانده ام و سپس با آقای مددی صحبت کردم و قرار است که ایشان به من خبر دهند تا من نیز به سر تمرینات برگردم.

سجاد آقایی در مورد بلاتکلیفی استقلال در پست های مدیرعاملی و مربیگری ادامه داد: سه، چهار سال است که این موضوع برای استقلال رخ می دهد. امیدوارم که به زودی این موضوع را حل کنند تا هواداران از ناراحتی در بیایند.

این بازیکن در مورد اینکه آیا پشیمان نیست از ذوب آهن جدا شده است، گفت: خیر، استقلال تیم مورد علاقه من است و خیلی دوست دارم که در این تیم باشم و بازی کنم. در ذوب آهن به خاطر اختلاف مدیرعامل و سرمربی بر سر من شرایطی پیش آمد که نتوانستم بمانم اما برای این تیم آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هر چه زودتر تکلیف من را مشخص کنند تا بتوانم با جان و دل به تیم مورد علاقه ام خدمت کنم.

آقایی در پاسخ به این سوال که آیا به غیر از استقلال با باشگاه دیگری صحبت کرده است یا نه، گفت: من با هیچ باشگاهی در این مدت صحبت نکرده ام چرا که من با استقلال قرارداد و به این باشگاه تعهد دارم.

 

آقایی در پایان افزود: هواداران استقلال همیشه از تیمشان حمایت کرده اند. امیدوارم اگر برای این تیم به میدان رفتم، بتوانم جواب محبت هایشان را بدهم. درست است که استقلال شرایط خوبی ندارد و من این موضوع را درک می کنم اما عوامل باشگاه در تلاش برای حل مشکلات این تیم هستند.