به گزارش افکارنیوز،

مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در بدرقه تیم ملی فوتبال عنوان کرد: خوشحالیم در شرایطی که شاهد شیوع ویروس منحوس کرونا در سرتاسر جهان هستیم، تیم ملی براساس برنامه‌ریزی که از چند ماه پیش آغاز شد در اردوی مهرماه دو مسابقه تدارکاتی مناسب انجام می‌دهد. برنامه‌ریزی برای اردوهای آتی تیم ملی هم مطابق رایزنی‌های قبلی و مطابق شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام خواهد شد و امیدواریم در نهایت این تدارکات بتواند شرایط مناسبی را برای ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی فراهم سازد.

وی خطاب به کاران تیم ملی گفت: در ماه‌های گذشته همانطور که مطلع هستید دراگان اسکوچیچ ، سرمربی تیم ملی به همراه وحید هاشمیان و سایر دستیارانش به طور مرتب با شما در تماس بود و با حضور در مسابقات از نزدیک نظاره‌گر بازی‌هایتان بود. همچنین تقریبا هر هفته با هم جلساتی داشتیم تا برنامه‌ریزی مرتبط با اردو به انجام برسد.

نبی خاطرنشان کرد: در این سفر اعضای تیم ملی فوتسال هم در کنارتان هستند و امیدواریم ماحصل این سفر مشترک تجارب ارزنده‌ای برای فوتبال و فوتسال کشور در رده ملی باشد.ضمن اینکه هماهنگی‌های لازم با صدا و سیما برای پخش زنده دیدارهای تیم ملی فوتبال مقابل ازبکستان و مالی هم انجام شده تا مردم و علاقه‌مندان تیم ملی از نزدیک شاهد مساعی‌تان باشند. برایتان بهترین‌ها را آرزو دارم و امیدوارم در آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی بهترین سنگ بنا را از خود برجای بگذارید.

بازی ایران و ازبکستان را می توانید از این لینک به شکل زنده مشاهده کنید.