به گزارش افکارنیوز،

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز(پنجشنبه) در گزارشی به ارائه آمارهای قابل توجه و کلیدی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب پرداخت.

سایت AFC در این زمینه نوشت: پرونده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب با پیروزی پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل النصر در ضربات پنالتی بسته شد و تیم ایرانی فینالیست غرب معرفی شد. در اتمام این مسابقات ۵ نکته کلیدی و قابل توجه از این مسابقات انتخاب شده تا کاربران بهترین سوژه را انتخاب کنند.

در میان ۵ نکته قابل توجه و کلیدی در این مسابقات قدرت دفاعی پرسپولیس و عملکرد خوب شجاع خلیل زاده یکی از گزینه ها بود. سایت AFC در این زمینه نوشت: شجاع خلیل زاده «بازیکن بهترین آمار» است. او همیشه در آمارهای بعد از بازی ها بهترین عملکرد را داشت و آمارهای خوب این بازیکن در قلب خط دفاع پرسپولیس کمک زیادی به رسیدن تیمش به فینال کرد. او در آمار لمس توپ و پاس های موفق در رده نخست بهترین ها قرار گرفت.

خلیل زاده در تمام دقایق مسابقات تاکنون برای پرسپولیس بازی کرده است. همچنان این بازیکن در درگیری های موفق نیز صدرنشین است. او یک گل حساس و تعیین کننده مقابل التعاون عربستان در دور سوم مرحله گروهی به ثمر رساند. همچنین او در ضربات پنالتی مقابل النصر هم گلزنی کرد.

هواداران فوتبال می توانند برای رای دادن به گزنیه «شجاع خلیل زاده و دفاع مستحکم پرسپولیس» به (اینجا) کلیک کنند.