به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال مس کرمان در رقابت‌های لیگ آزادگان ، یک مدعی تمام عیار بود و تا آخرین هفته شانس صعود به لیگ برتر را داشت، اما شکست بد موقع نارنجی پوشان برابر آلومینیوم اراک در بازی موسوم به فینال آزادگان و پیروزی رقیب اراکی در بازی هفته پایانی باعث شد تا این تیم با ایستادن در رده سوم به کارش در لیگ آزادگان پایان دهد و در حسرت لیگ برتری شدن بماند.

در واقع مس کرمان برای صعود به لیگ برتر یک گل کم آورد و همین باعث شد تا امید‌های این تیم برای صعود به سطح اول  فوتبال ایران از بین برود.

پس از این ناکامی مسئولان باشگاه مس تصمیم گرفتند با کادرفنی این تیم قطع همکاری و سکان هدایت مس را به رضا مهاجری واگذار کنند. مهاجری با ورود به مس کرمان تغییرات زیادی را در این تیم ایجاد کرد. او بازیکنان زیادی را به خدمت گرفت که در میان آن‌ها نام چند بازیکن با سابقه بازی در تیم‌های لیگ برتری به چشم می‌خورد.

محمد خزایی، مرتضی غلامعلی تبار، عظیم گوک، سلمان بحرانی، امیر طاهر، جواد جلالی، پیام ملکیان، مصطفی سالاری، محمد حسین مهرآزما، حمید طاهری فرد، محمود شفیعی، میلاد غریبی، مهدی عسگری، امین کاظمیان، مصطفی احمدی، بهرام رشید فرخی، پیمان میری، محمد پورمحمد، وحید اسماعیل بیگی و بابا محمدی بازیکنانی هستند که به تازگی به مس کرمان پیوسته اند.

 

در واقع می‌توان گفت مهاجری پس از پذیرش هدایت نارنجی پوشان خانه تکانی اساسی در این تیم انجام داده است. باید دید مس کرمان که از جمله باشگاه‌های متمول و با امکانات فوتبال کشور است، در پایان فصل می‌تواند به لیگ برتر بازگردد یا طلسم ناکامی مس در بازگشت به لیگ برتر ۷ ساله خواهد شد.