به گزارش افکارنیوز،

حجت نظری در حاشیه تمرین امروز استقلال اظهار داشت: امروز بالاخره اولین جلسه تمرین تیم در زمین شماره 2 آزادی برگزار شد.

خداراشکر شاهد حضور خوب پیشکسوتان و اعضای هیات مدیره بودیم. به غیر از یکی از اعضا که برای حضور در مراسم پسرشان در شهرستان بودند.

وی افزود: تمرین با حضور اکثریت بازیکنان برگزار شد. امیدواریم این اتفاق با قوت و شدت بیشتری دنبال شود و فکری بتواند تیم را کاملا برای شروع فصل آماده کند. در مورد یکی دو بازیکن همچنان ابهام وجود دارد. با مصوبه‌ای که در هیات مدیره داشتیم، عبدیان نماینده باشگاه است و تکلیف این بازیکنان را روشن می‌کنیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد احتمال فروش قائدی گفت: برای تمدید قرارداد بازیکنانی که در تیم هستند و کسانی که می‌خواهیم آن‌ها را به خدمت بگیریم، با نظر سرمربی تصمیم گیری می‌شود. هر که را فکری بخواهد، تلاش می کنیم حفظ شود و اگر هم بازیکنی را خواست به تیم اضافه شود، با مصوبه هیات مدیره و پیگیریهای عبدیان این کار را انجام می‌دهیم. 

وی در مورد اینکه هیات مدیره چه خواسته‌ای از محمود فکری دارد، عنوان کرد: بی تردید همان انتظار هوادار را داریم. انتظار داریم که بالاخره بعد از چند سال، لیگ را هم طوفانی شروع کنیم و هم با بهترین نتیجه یعنی قهرمانی به پایان برسانیم. انتظار داریم همین اتفاق در جام حذفی هم تکرار شود. انتظار داریم دوباره استقلال درخشان را در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم. با توجه به شرایط نسبتا نگران کننده‌ای که تا امروز استقلال داشت، شاید قدری بلند پروازانه به نظر برسد اما مطمئنم هم بازیکنان و هم فکری و کادر توانمندش این پتانسیل را دارند که ما را به این اهداف برسانند.

نظری در مورد فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه اظهار داشت: در دوره سعادتمند کلید خورد و پیشنهاد خودش بود که فسخ انجام شود و نامه را هم خودش با امضای خودش برای کارگزار ارسال کرد. همچنان بررسی می‌کنیم که آیا می‌توانیم با همین کارگزار مسیر را ادامه بدهیم یا خیر. در کنار آن، کارگزاران دیگر را هم بررسی و رصد می‌کنیم که آیا می‌توانیم با کارگزار دیگری به توافق مالی برسیم یا خیر.

وی افزود: حتما تصمیمی می‌گیریم که بهترین اتفاق را برای استقلال رقم بزند و بیشترین میزان درآمدزایی را داشته باشد. امیدواریم این اتفاق نهایتا ظرف دو هفته آینده رخ بدهد. استقلال می‌تواند چه با کارگزار فعلی به شرط مذاکره مجدد و چه با کارگزاران دیگر به اعدادی برسد که ما دغدغه مالی را در فصل جاری نداشته باشیم.

عضو هیات مدیره استقلال در مورد اینکه آیا نفراتی در تیم هستند که فکری به آن‌ها نیازی نداشته باشد، گفت: در مورد بازیکنان از او چیزی نشنیدم. او باید در تمرینات و طی مشورت با کادر فنی در مورد بازیکنان اظهار نظر نهایی را داشته باشد. هنوز چیزی به ما اعلام نکرده است. سعی می‌کنیم در این مسیر در کنار هم باشیم. بعد از برکناری مدیرعامل سابق هرکدام از ما بخشی از کار را برعهده گرفتیم و تلاش می‌کنیم این مسیر را در کنار هم ادامه بدهیم.

نظری در مورد اینکه اگر استقلال به پاختاکور نمی‌باخت سعادتمند هنوز مدیرعامل بود، اظهارداشت: نمی‌دانم. ما در مورد اما و اگرها صحبت نمی‌کنیم. ممکن  است خیلی اتفاقات بیفتد. بی تردید نصب یا عزل مدیرعامل نمی‌تواند یک مولفه‌ای باشد. شک نکنید به خاطر یک اتفاق تصمیم نگرفتیم. از این به بعد هم به خاطر یک اتفاق تصمیم نمی‌گیریم. مجموعه شرایط ما را به اینجا رساند که به نفع خودش و باشگاه است که این اتفاق بیفتد. همانطور که ممکن است روزیبه این نتیجه برسند که حضور من به نفع باشگاه نباشد و من هم کنار بروم.