به گزارش افکارنیوز،

کومان که پس از 3 دیدار در بارسلونا به 2 برد و یک تساوی دست یافته، در روزهای بازی «فیفادی» بار دیگر به مصاحبه با سایت باشگاه پرداخت.

او در این مصاحبه در خصوص تاکتیک خود  ، آینده بازیکنانی چون گریژمان و ریکی پوچ و آینده بارسلونا صحبت کرد.

سرمربی جدید آبی‌اناری‌ها در مصاحبه با سایت باشگاه گفت: از ترکیبی که در اختیار دارم، بسیار خرسندم. می‌خواهیم این ترکیب را نیز بهبود بخشیم و پیشرفت کنیم. اصلا برخی اتفاق‌ها به دلیل مشکلات مالی اتفاق نیفتاد. ما این مسئله را قبول کردیم و می‌خواهیم سخت تلاش کنیم.

وی ادامه داد: پدری و ترینکائو از لحظه‌ای که در ترکیب آمده‌اند، نمایشی عالی از خود به نمایش گذاشتند. پدری تازه 17 ساله است و نمی‌دانید چقدر عاشق تلاش و سخت کار کردن است. چقدر سخت تمرین می‌کند و می‌خواهد بازی کند. ترینکائو نیز خیلی زود با ایده‌های باشگاه سازگار شد. او بازیکنی جوان است و آینده‌ای عالی پیش رویش دارد.

کومان در خصوص دیگر بازیکن‌های تیم نیز گفت: پیانیچ تازه به تیم ما رسیده است. با اینکه دیر رسید ولی توانست به آمادگی کامل بدنی برسد. او بازیکن باکیفیتی است.

وی ادامه داد: دِست نیز در 20 دقیقه بازی مقابل سویا نشان داد چقدر با ترکیب و تیم راحت است. ریکی پوچ نیز تصمیم گرفته که در باشگاه بارسلونا بماند. اگر نمایش خوب باشد قطعاً فرصت بازی کردن بدست خواهد آورد.

کومان گفت: آراخو نیز آینده روشنی در بارسلونا دارد. این مدافع از لحظا بدنی قدرتمند و واقعاً سریع است. این بچه سعی دارد که تمام مهارت‌ها را یاد بگیرد و از این بابت خود را مشتاق نشان داده است.

سرمربی بارسلونا عنوان کرد: عملکرد فاتی در بالاترین سطح ممکن است. ما این عملکرد را در یک بازیکن 17 ساله می‌بینیم. بازی کردن در 3 بازی متوالی در این سطح فوتبال آن هم در این سن یک مسئله شگفت‌انگیز است.

سرمربی بارسلونا در خصوص تاکتیک تیمش گفت: با این ترکیبی که داریم، سیستم 1-3-2-4 بهترین چینش است. من به ترکیب و کیفیتی که دارم نگاه می‌کنم و این سیستم بهترین چینش است.